Alison Steadman

8,2
1 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alison Steadman

Swietna jako histeryczna i wylewna pani Bennet w serialowej wersji "Dumy i uprzedzenia" z 1995. Postać filmowa przerysowana, ale jakże komiczna. :-) A w wywiadach sympatyczna, ciepła, spokojna kobieta.

abigail_

Wczoraj obejrzałam odcinek "Fanny Hill" z 2007 roku, tam też fajnie zagrała jako pani Brown .

dagus90

Faktycznie to była ona. Gdyby nie Twój komentarz to bym tego nie skojarzyła :)

abigail_

Panią Bennet zagrała tak genialnie, że pod koniec serialu miała jej szczerze dość!

abigail_

Jak pani Bennett byla niesamowita - tak przekonujaca, ze do dzis nie wydaje mi sie prawdopodobna w innych rolach...Jest uznana brytyjska aktorka, ale zawsze bedzie zrzedliwa i glupiutka 'MRS Bennett'...

abigail_

Popieram, to jedna z postaci, które 'trzymają' serial. Świetna rola komediowa.

użytkownik usunięty
mona_4

Dokładnie! :)

abigail_

podpisuję się pod Twoimi słowami obiema ręcyma i nogoma ;) Steadman jako Pani Bennet jest REWELACYJNA!!! (inaczej tego nie mogłam napisać). Tak fantastycznie odgrywa histeryczną głupią kwokę, że wręcz wierzę w to co widzę na ekranie. I pomimo tego że nie cierpię takich ludzi jak Mrs Bennet, to Alison Steadman kocham - głównie za tę właśnie rolę :)

użytkownik usunięty
lucynapilo

Świetna Pani Bennet, zgadzam się z wami. Nikt tak jak ona nie zagrał tępej głupiej idiotki :) przerażające, że takie kobiety istniały w tamtych czasach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones