Alfred MolinaI

Alfredo Molina

7,8
21 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfred Molina

Lubię gościa

użytkownik usunięty

I bardzo cenię. Widziałam tylko w "Czekoladzie" i "Fridzie", ale obei role tak zróżnicowane i koncertowe zagrane, że tylko brawa na sali.

W Czekoladzie i Fridzie był świetny, bardzo go lubię.
Umie zagrać wszystko.

Za rolę w "Czekoladzie" powinien dostać oskara.

Alfred_Owoc

też go lubię,w każdym filmie jest świetny

Madeline_7

polecam kawe i papierosy. ciekawa konfrontacja charakterow z happyendem.

H0don

Scenka z Moliną i Cooganem jest jedną z moich ulubionych w filmie :), chociaż co do happy endu miałabym mieszane uczucia.

Urielen

Kazdy film z jego udzialem jest swietny polecam wam "Tożsamość"
bardzo utalentowany aktor potrafi zagrac wszystko.




Nemezis88

Diego Rivera = Oscar!

użytkownik usunięty
Alfred_Owoc

Nawet nie wiedziałem, że tyle filmów z nim oglądałem: "Spider-man 3", "Czekolada", "Kod Da Vinci", "Frida", "Maverick". Zawsze jego postać była kontrowersyjna.

Ja też, po obejrzeniu Fridy weszłam na profil aktora grającego Diego i mocno się zdziwiłam, że to on zagrał w Czekoladzie, Piaskach czasu, itd, filmach, które też widziałam w różnych odstępach czasu, a ponieważ role te są zróżnicowane, to chyba tylko dowodzi, że wszyscy którzy go podziwiają, mają rację, bo to bardzo dobry aktor, potrafiący wcielić się w każdą rolę. :)

Gwoli ścisłości: Spider-Man 2, w części trzeciej NIE występował.

"Czekolada" genialna, świetnie wypadł również jako bezwzględny biskup w Kodzie da Vinci i zakręcony szejk w Księciu Persji.

sebawasik

Poprostu go uwielbiam ! Świetny aktor z duszą i niepowtarzalnym stylem. Prawda,że bardzo różnorodny. Mnie się najbardziej podobał we ''Fridzie''.Był bardzo autentyczny jako Diego Rivera- babiarz i za przeproszeniem,niezły skurwiel a jednocześnie ciepły,charyzmatyczny, dowcipny...Doskonały !!

w Annie Karenina też grał bardzo dobrze

polecam jego epizod w Boogie Nights. mistrz drugiego planu zaiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones