Alexander Skarsgård

Alexander Johan Hjalmar Skarsgård

7,9
21 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Skarsgård

Alexander w True Blood wymiata :))) Jest przystojny, dobrze zbudowany. A na dodatek
bardzo zabawny :D Dopiero nie dawno zaczęłam oglądać Czystą krew( jestem na 3
sezonie).

Pamela16

Oj tak, niezłe ciacho :-) ja czekam na kolejny sezon

magze76

Ja też już nie mogę doczekać się na kolejny sezon :) Ciekawe co nowego wymyśli Eric :D

Pamela16

Świetnie pasuje do roli którą gra, jako Eric jest genialny.... :))))) jedna z moich ulubionych postaci, nie tylko dlatego że klawo wygląda bo to kwestia gustu heh ;) polecam dalsze sezony ;)

Olin86

Obejrzałam wszystkie już sezonu True Blood :) Eric w każdym odcinku był świetny :)) http://www.youtube.com/watch?v=I0ix66ObT1M :D

Pamela16

Super :))) a filmik wybrałaś najlepszy z możliwych ;p ;) hmm Eric, odkąd go zobaczyłam w serialu, kibicowałam mu, jest to konkretny wampir i oddany kompan.. billowi nie ufam, Eric rządzi ;)

Olin86

Mam jeszcze parę takich filmików w zanadrzu :D Ja na początku byłam za Billem, ale teraz Tylko Eric się liczy :) Eric umie być czasem wredny, czasem brutalny, a czasem jak coś powie albo zrobi nie mogę się powstrzymać od śmiechu :D Bill to taki wieczny sztywniak.

Pamela16

właśnie Erica uwielbiam za to że jest sobą, w sytuacji zagrożenia nie zmieni swoich racji i poglądów i to w jaki sposób kocha i jest oddany ;] fakt bywa wredny, ostry i dobitny, ale niczego nie robi na pokaz, a jak już coś zrobi to konkret :D

Olin86

http://www.youtube.com/watch?v=CPuEL9GUyc8 hahaha :D Pierwszy raz widziałam jak wampir robi sobie pasemka :D Już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu :) Mam nadzieję, że coś ciekawego wymyślą :)

Pamela16

:D czytałam jako anegdotke że to była zabawna sytuacja, ta scena była nagrywana w walentynki :D obok na planie był Bill który jest narzeczonym Sookie w prawdziwym życiu :D i ponoć się podśmiewali z niej hehehe i puszczała "buraka" :D
Co do pasemek to było też zabawne, pamiętam pamiętam hahahaha

Olin86

hehehe :D teraz chyba bliźniaki im się urodziły :) A czytałaś książkę? :)

Pamela16

tak za książki się wzięłam po zobaczenia pierwszego sezonu :) polecam, czytałam jednym tchem, nie skończyłam całości, oczywiście w książce jest sporo innych kwestii i odwrotnie :) ale polecam

Olin86

Miałam się zabrać za książki, ale jakoś czasu nie miałam :) Teraz muszę się zabrać za książki. Serial jednym tchem obejrzałam :) A Pamiętniki Wampirów oglądasz? :)

Pamela16

właśnie dlatego nie pociągnęłam do końca serii książki z racji innych obowiązków ale w każdej wolnej chwili czytam :) serial oczywiście obejrzałam wsio co można było :) a Pamiętniki wampirów czytałam ale jakoś się nie mogłam wkręcić w serial...hm może miałam zły dzień, kiedyś może zasiądę i się spodoba ;)

Olin86

Ja Pamiętniki oglądam na bieżąco :) Teraz właśnie zaczęłam czytać książki. Dla mnie serial jest dużo lepszy niż książka. Ja na początku w ogóle nie byłam przekonana do Czystej Krwi. Wydawał mi się dziwny. Na drugi dzień coś się zmieniło i jak zaczęłam od nowa oglądać pierwszy odcinek tak potem całą noc siedziałam i oglądałam ten serial :D

Pamela16

ja z czystą miałam tak że jak zobaczyłam pierwszy do złoczowałam cały sezon do końca a potem następne i następne a jaki był ból jak czekałam jak skończą kręcić następny :D hehehe może i z pamiętnikami tak będzie ... siądę i pójdzie samo ;]

Olin86

Pamiętniki różnią się od Czystej Krwi. W Pamiętnikach również mam swojego ulubionego wampira :D

Pamela16

czy jest to Damon ;)?

Olin86

Zgadłaś ;)

Pamela16

:D a wiesz czemu ? :p bo gustujemy w podobnych "Typach " wampirów :p

Olin86

Ten Typ wampirów mnie kręci :D hehehe :)

Pamela16

:D no to wiesz co i mnie kręci :p

Olin86

Wiem wiem :D Tylko ja nie jestem zadowolona z tego, że Damon jest z Eleną.

Pamela16

jaki według was był najlepszy odcinek True Blood z udziałem Skarsgard'a?

PoziomQka

Ten odcinek w którym Eric robił sobie pasemka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones