Alexander LudwigI

Alexander Richard Ludwig

7,8
10 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Ludwig

Igrzyska śmierci.

użytkownik usunięty

Gdyby prawdziwy Cato w Igrzyskach Śmierci wyglądał tak jak Ludwig, stratowaliby go jeszcze przed wejściem na arenę. :)

a widziałaś jego hmmm... kaloryfer? ;>

użytkownik usunięty
Georgie

Nie, jestem zaszokowana faktem, że takowy posiada [?], ale ma tak dziecięcą twarz, że trudno mi sobie go wyobrazić w tej roli.

haha dokładnie,bardziej nadaje się na Peete.

noellenoelle

Dziwny dobór aktorski. Ten chłopak to chucherko. Jak on ma zagrać Cato który był silny i postawny... ?

Kasiula94

chucherko? jest 'duży'.... silny, wysoki. Wg mnie się nadaje na Cato idealnie.

noellenoelle

Jaaa też bym go wcisneła na Peete . ;D Podobno on (Peeta) był blondynem xD aaa na aktorach mamy tego kolesia w czasnych włoscach ... wiec chyba coś im sie troszeczke poprzestawialo ..;d

Devil_Or_Angel

Kurde,no. On serio na niego pasuje. Zresztą tamten Josh nie jest w ogóle podobny do Peety. Jakiś taki bez wyrazu.

noellenoelle

Noooom .. ! zgadzam się ;P Aleee zobaczymy go w akcji ;D Może cos z niego bd .. skoro go wybrali .. Aleee jak przez niego przestane lubić mojego Peete , tooo... no.. jeszcze cso wymysle ;P

Devil_Or_Angel

http://www.vanityfair.com/hollywood/features/2011/12/hunger-games-interactive na tym zdjęciu prezentuje się dość postawie i na chuchro na pewno mi nie wygląda :P Bardziej niż o wygląd martwię się o jego kreację aktorską, bo w Ciemności... mnie nie zachwycił.

Rinoa_Sin

Nooo może nie jaak chucherko ;)
Aaaale wyglada jak by był w 8 miesaicu ciazy ;D hahaa niee no taak mi sie wydawalo.. ;)

Devil_Or_Angel

Jest coś takiego jak farba do włosów

AnthonyCole

No way... Serio?!
Mistrz sarkazmu, nie ma co.

Niech Bóg Ci to wynagrodzi, bo nie wiedziałam -__-
Pozdro...

Devil_Or_Angel

Ale twoja wypowiedź brzmi jak by zmienili to co było w książce. No sorry ale tak to można odebrać :/

masakra :) on jest taki chudy...może i jakis tam kaloryfer jest ale sądziłam że będzie to potężniejszy facet a tu taki dzieciak :) obym się myliła :)

KiSiXi

Ma być dzieciak, bo to są jeszcze dzieci. Wszyscy są poniżej 18. roku życia, mają być wielcy i potężni?

nie wiem dlaczego sie czepiacie. W charakteryzacji filmowej wyglada bardzo przyzwoicie do tej roli. To Tesh był wielkoludem, a Cato tylko świrem, nigdy nie wyobrażałam go sobie jako Terminatora... ;p

użytkownik usunięty
nowinka_filmweb

Tesh był wielkoludem, ale Cato również był nazwany "ogromnym" :)

No i w porównianiu do innych chłopców na arenie (z wyjątkiem T.) był dość duży. :)

Jak teraz oglądam jego zdjęcia to faktycznie jakiś taki szczupły i delikatny, ale Cato w Igrzyskach wygląda potężnie:)

Tak, tylko że większość zdjęć pochodzi z 2009, gdy Alex miał ok. 14/15 lat, to wiadomo, że wyglądał jak dziecko. Teraz jest 2012 :>

Świetnie zagrał Cato. Wyobrażałam go sobie jako typa, na którego widok ma się chęć przyłożyć mu w twarz i jemu też miałam ochotę. To aroganckie spojrzenie.

Przez cały temat gadacie takie głupoty, że żal ściska, już nie powiem gdzie.

Obejrzyjcie go jako Bjorna w Vikingach, to zmienicie diametralnie zdanie.

perun_6

Po roli Bjorna nie sposób nazwać go chucherkiem. Miejmy nadzieję, że się tak utrzyma.

le_monade

Jak na razie dobrze mu idzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones