Aleksy Komorowski

5,8
1 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksy Komorowski
posiwialam

:D no z wyglądu jest niesamowity - fakt, ciekawe jak gra.

posiwialam

noooo jest piękny! :D mmm...

posiwialam

rzeczywiście przystojniak ;D

hearther

Przystojniak, ale nazwisko nie bardzo:D Ogólnie 'dobry' aktor tyle że brak ról i narazie 10 tylko za wygląd Oo... Ale co ciacho to ciacho daje 10 :D

xnewdayx

hahaha no nazwisko trochę kiepskie, ale tego się nie wybiera niestety ;D za wygląd jak najbardziej 10, jednak z oceną na filmwebie się wstrzymam dopóki będzie więcej powodów do jej dania :) chociaż nie powiem te 3 minuty w lekarzach jak leżał na stole operacyjnym a potem na sali i wypowiedział aż kilka słów były bardzo przyjemnym widokiem xD

hearther

Piękny wręcz nieziemsko, niestety - nie potrafiłem wytrzymać nawet kilku minut dzisiaj przy tym nowym serialiku na 1, chociaż się starałem ;]

xnewdayx

Pewnie, lepiej gdyby się nazywał Aleksy Kaczyński :) Buehehe :P

xnewdayx

Jeśli na filmwebie jest więcej takich osób jak ty, to nie dziwię się, że ranking jest tak żałosny.

posiwialam

A wiadomo ile Aleksy ma lat, bo znaleźć nigdzie nie mogę ..

zosia1992_filmweb

23 na tej stronie znalazłam:
http://www.casting.wroc.pl/aktorzy-polscy.html?sobi2Task=sobi2Details&catid=5&so bi2Id=6979

Gola303

Dzięki. Na trochę starszego wygląda :)

posiwialam

Mimo, że jestem facetem, to w stu procentach to potwierdzam. Rzadko kiedy spotyka się mężczyznę z tak powalającą urodą - idealne rysy, piękne oczy, gęste włosy. Jakbym miał wybierać- iść na noc z dziewczyną, która mi się kompletnie nie podoba lub z nim, to wybrał bym jego : )

Jakby co nie jestem gejem.

posiwialam

ciacho konkretne <3

Sylvie Lu

Wie ktoś kiedy Paweł wraca do serialu?

klaudia123_filmweb

bo jak czytałam streszczenie odcinków to co najmniej do 80 go nie bd, a na razie zaplanowanych jest 100 oldcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones