Aleksandra WoźniakI

7,6
4 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Woźniak

Nigdy jakoś za nią nie przepadałem,bo ani aktorsko mnie nie zachwycała,ani urodą nie powalała..

fauzi

a ja ją bardzo lubię,miła , sympatyczna wiem że sympatyczna bo mam od niej zdjęcie z autografem, a aktorką jest świetną co udowodniła to w 13 posterunku, szkoda że po tym serialu tak mało gra. Ma talent komediowy.

kinomanka_13

Może i sympatyczna,tego nie neguje.Nie wiem jaka jest prywatnie.A co do tego posterunku,to czy ja wiem czy pokazała tam tak wielki talent komediowy..Na pewno była w cieniu innych aktorów o dużo większych zdolnościach jak Pazura,Walczewski czy nawet Chotecka.Z resztą dorobek filmowy mówi sam za siebie.

fauzi

zgadzam się z tobą poza Woźniaczką zdolności komediowe pokazali Pazura,Walczewski,Perepeczko,Zelt,Burczyk, Chotecka.

kinomanka_13

Kinomanka nie przesadzaj właśnie po 13 posterunku dużo grała tylko potem zaszła w ciąże a w tej branży jak ktoś zniknie na parę lat to trudno wrócić. A tym bardziej, że ona nie kończyła szkoły aktorskiej.

fauzi

Co by o niej nie mówić ma zajebiste NOGI :D w 13 posterunku pięknie się prezentowały.

fauzi

Bez rewelacji: w 13 Posterunku grala najgorzej ze wszystkich ,nawet epizody grane przez Fronczewskiego czy Boberka to klasa swiatowa a ona przecietna na tle tak dobrych aktorow

abcd997

a ja uważam, że miała grać "głupią blondynkę" u boku faceta w którym była zakochana, a ta jej głupota miała mu imponować. Co jak co ale jej to wychodziło nie oszukujmy się. Tak miało być i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones