Aleksandra Popławska

7,1
18 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Popławska

"Industrialna, szara przestrzeń miasta, w którym się wychowywała ukształtowała jej bogate wnętrze i głęboką wrażliwość."

holf20

faktycznie, brzmi kretyńsko :)

holf20

Nie podoba się ? Nie czytaj :P
Poważnie: opis użytkownika, bo KAŻDY może napisać własny, samodzielnie i wg swojej wizji, więc bierz d... w troki i napisz lepszy, nie "głupi" ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamilm88

Jaki chamik :P Obraziłam się :-)

PS
Eh Jak się nie podoba czyjś opis napisz inny, lepszy. Co w tym trudnego do zrozumienia? (pyt. retoryczne.)

pixi222

Wskaż mi proszę, w którym miejscu napisałem, że czegoś nie rozumiem? Albo jakim cudem odebrałaś w ten sposób moje słowa. Wszystko jest zrozumiałe, ale przeczy logice, to jedyny zarzut.

pixi222 wybacz chamstwo, ale jak dla mnie to Ty masz problemy ze zrozumieniem tego co tutaj zostało napisane i starałem się to wyrazić dość dobitnie... Już nie będę :(

pixi222

Ola, spokojnie

holf20

Wszyscy mieszkańcy Zabrza to artyści poranieni koszmarnym wyglądem otoczenia, brudem, smrodem i zanieczyszczeniem powietrza. Niektórzy z nich chleją vódę, inni napadaja przechodniów, jeszcze inni gwalca stare baby, umierają na raka, a jeszcze inni grają w filmach o wielkim wymiarze artystycznym. Buahahaha

holf20

Mnie tu zapachniało poezją górnych lotów ;)

holf20

Te pyskówki i szarpanki są naprawę nie potrzebne. To prawda - ten opis jest kompromitujący, takiego kiczu, tandety jeszcze w biografii na filmwebie nie widziałem. Aż szkoda dziewczyny tej Aleksandry.

CzarlsZZ

Przecież to ona sama pisała xp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones