Aleksandra Popławska

7,1
18 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Popławska

Polska wersja Claire Forlani?

pikol79

raczej iggy azalea ;) wyobraź ją sobie w blond.

nielle

Szybciej Iggy Pop...

pikol79

Mi przypomina Steczkowską.

pikol79

Rodrigo Santoro xD

pikol79

no może poza jednym szczegółem, że forlani jest piękna z twarzy, a popławska...no cóż

uncut

No właśnie - dziwne porównanie - Popławska, mimo że dobrą aktorką jest, to łagodnie mówiąc, wyjątkowo nieatrakcyjna kobieta, choć aż prosi się, by użyć bardziej dosadnych określeń.

Max66

atrakcyjna to ona jest, tylko akurat nie z twarzy ;)
nie że jest jakoś koszmarnie brzydka, ale za piękna też nie jest

uncut

Mnie jej widok na ekranie jakoś utrudnia odbiór sztuki filmowej i zniechęca do patrzenia :)
Choć niektóre zdjęcia faktycznie ma niezłe.

Max66

Stary grzyb z Ciebie o przerośniętym ego. Na takie kobiety jak Pani Popławska, możesz sobie dziadu tylko popatrzeć.

niewalczyk_filmweb

Mała, pryszczata, niedomyta cipulindo, śmieszą mnie takie ameby umysłowe, które gówno o kimś wiedząc, wypuszczają z siebie takie śmierdzące pierdy XD

Max66

A dlaczego niedomyta? :)

m_grendel

To dosyć proste. Wcześniej toczyła się tu dosyć stonowana dyskusja między zwolennikami urody Popławskiej a jej przeciwnikami. Niestety, weszło takie bezmózgie zero i musiało się tu zesrać. Od tego czasu zaczęło tutaj śmierdzieć. Po prostu, tępe, chamskie bydlę nie rozumie, że ten typ urody nie każdemu odpowiada.

pikol79

Nie widzę podobieństwa. Ale u mnie w pracy jest taka jedna dziewczyna.
Ten sam typ urody.
Ładna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones