Aleksander Bach

4,5
102 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Aleksander Bach
Danio237

Szkoda, że matka nie nazwała go Jan Sebastian :P

Danio237

Trochę więcej wiary w polaka

samgi

Po ostatnio udostępnionych zdjęciach nie mam już żadnej nadziei na dobry film. Mogę tylko liczyć na to że nie będzie gorszy od poprzedniej szmiry.

samgi

TO POLAK?!

użytkownik usunięty
Danio237

To jest jakiś standard w Hollywood, że do ekranizacji gier zatrudniają ludzi bez dorobku - operatorów, gości od efektów, debiutantów, reżyserów kilku krótkometrażówek albo reklam.
Aktor odtwarzający rolę Agenta 47 nie nosi rękawiczek i nie jest całkiem łysy, a więc mamy już dwie niezgodności z growym pierwowzorem. Zamiast cichych zabójstw - strzelanina na ulicy. Zamiast bezwzględnego mordercy - bodyguard jakiejś paniusi.
Odnoszę wrażenie że Bach kręci Bonda dla ubogich. Wypchaną kliszami ramotkę luźno nawiązującą do serii gier. Może nawet w PG-13...

użytkownik usunięty
Danio237

Martw sie o T5

Szczerze mówiąc akurat o T5 się nie martwię bo już dawno sobie to tak ułożyłem głowie. że prawdziwe Terminatory to tylko 1 i 2, inne mnie niezbyt obchodzą. Jeśli wyjdzie głupi ale zabawny film to spoko, jak nie to nie, to tak czy siak NIGDY nie będzie to samo co 1 i 2.

użytkownik usunięty
Danio237

T5 sie w sumie bardzo dobrze zapowiads.

Moim zdaniem bardzo źle, szczególnie obsada totalnie nie pasuje mi do Terminatora, ten trailerek też niezbyt mi się podobał... Ale jeśli będzie faktycznie dobry - fajnie. Jeśli będzie kiepski - równie fajnie, bo dalej mogę sobie powtórzyć świetną 1 i genialną 2. ;)

użytkownik usunięty
Danio237

Będzie dobry, nie boj sie

No przecież mówiłem że się nie boję bo i tak mam ten film gdzieś. :D

Danio237

Danio237, co do terminatora mam identycznie xd Tylko 1 i 2 ale podobno prawo do marki wróci do Jamesa Camerona w 2019 roku i może jeszcze wyjdzie jakaś fajna część ale jak dla mnie bez Arniego to nie to samo. Hitman Agent 47 zapowiada się tragicznie...

KwiatekBrN

Ale wiesz że Arni jest i w 3 i w tym najnowszym gównie? :P

Danio237

Wiem wiem ;] Ale lata świetności ma już za sobą :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones