Alan BallI

Alan E. Ball

8,6
585 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Alan Ball

twórca najlepszego serialu w historii kina: Six Feet Under, do tego scenariusz do American Beauty.. pozostaje mi tylko obejrzeć True Blood i Nothing is Private :)
Oby Ball wziął się za coś jeszcze, jest świetnym scenarzystą :)
Brawo za Six Feet Under !! 10/10

użytkownik usunięty
Pauleta

Najlepszy serial w historii 'kina' ?! :D

oj :P telewizji !

Pauleta

Dla mnie True Blood nie ma sobie równych. Jednak Sześć stóp pod ziemią też jest rewelacyjne! Alan Ball zmienia oblicze seriali z żałosnych nagrań video na oskarowe, podzielone na części arcydzieła kina! To pewnie także zasługa aktorów, którzy według mnie są obsadzeni doskonale.

Madeleine_filmweb

Czysta krew jest bardziej dla młodych osób. Sześć stóp pod ziemią trafi do każdego. Ja nie wiem jak on to zrobił, ale pozornie zwykły serial, o niczym specjalnym, potrafił poruszyć bardziej niż cokolwiek. Arcydzieło!

użytkownik usunięty
lapkaKot

Ten serial to zwykła proza życia każdego z nas pokazana w najczystszy, najprawdziwszy sposób. W tym tkwi jego cały sekret, mimo to ciężko jest coś takiego uchwycić by nie wyszło kiczowato i patetycznie. Wspaniałe wyczucie i zachowanie równowagi, dobry gust, odrobinę magii,to wszystko to co czyni ten serial niezastąpionym! :)))

użytkownik usunięty
lapkaKot

Czysta Krew to typowa produkcja HBO - krew, seks, przemoc, wulgaryzmy. Ale Alan Ball to geniusz z krwi i kości i zwykły serial o wampirkach zmienia (z sezonu na sezon) w świetną, magiczną opowieść o życiu. :]

Naprawdę warto oglądać? Nie lubię modnych ostatnio historyjek o wampirach... Pierwszy odcinek TB który oglądałam dawno temu nie przypadł mi do gustu i wydał się kiczowaty. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli tak nie jest

użytkownik usunięty
igulla666

Warto, ale do 4 sezonu, bo potem ktoś inny przejął jego pałeczkę i robi się kiczowato. Pierwsze 3 sezony - piękne. Kolejne już słabsze, niestety, ale wciąż dobre.

igulla666

Najlepsze: drugi i trzeci wg mnie. Druga połowa trzeciego sezonu jest rewelacyjna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones