Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Jeśli chodzi ci o ten film dokumentalny to mam go bo strasznie się na niego napaliłem oczywiście ze względu na Pacino.... Doznałem rozczarowania ponieważ w czasie tego filmu widzimy go tylko przez kilka sekund....... O jakiejkolwiek wypowiedzi możesz zapomnieć.......

A wiesz może skąd czy jak mógłbym zdobyć filmy dokumentalne lub wywiady w których wypowiada się Al >?

użytkownik usunięty
kameleon3

jest cos podpisanego "The.Biography.Channel.Al.Pacino.PDTV.XviD-FTP" ale nie wiem co to jest. Zdaje sie ze jest tez Inside the Actors Studio. Wiesz gdzie szukac... ;)

A tak poza tym to bym uderzala do ludzi co zamieszcaja filmiki z Alem na YouTubie.

Nie oglądałam jeszcze, ale jedyny moment współpracy Ala z Madonną, jaki przychodzi mi na myśl, to wspólny występ w filmie 'Dick Tracy'. To tam Pacino mówi do Madonny: 'W moim otoczeniu, jeżeli kobieta nie nosi norek, to nie nosi niczego.'

TangoAndWaltz

[Nadrobiłam. No cóż - Al faktycznie miga tylko przez kilka sekund jako gość na imprezce, ale za to materiały dotyczące samej Madonny ciekawe są. Tytuł oryginalny to 'Madonna - Prawda czy wyzwanie' - wcale nie jest tak łóżkowo jak sugeruje to oficjalny polski tytuł.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones