Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Moim zdaniem ten Pan jest słaby... cały czas gra tak samo, nie potrafi zagrać inaczej. Jednym słowem jest aktorem ze średniej półki. Nie oszukujmy się, to jest jedyna prawda na temat tego słabego aktora.

NYCZUS

Prawda, że gra każdą rolę na podobnych rejestrach, ale tak zazwyczaj jest u tych wielkich aktorów. Inaczej jest z Nicholsonem? De Niro? Brando? Wg mnie też zdolności Ala są przeceniane, ale ostatnie, co o nim można powiedzieć to to, że jest słaby.

NYCZUS

Ta twoja "jedyna prawda" to twoja prywatna dość głupia popcornowa opinia na temat Pana Kapuczino, nie rób z tego ogólnej i jedynej prawdy. Przeczysz sam sobie, najpierw "moim zdaniem" a potem " to jest jedyna prawda"... eh tylu niemądrych ludzi na tym świecie...

Internetowa_Corrida

Jeżeli uraziłem twoją inteligencje tym banalnym tematem, to chciałbym ciebie przeprosić, bo nigdy nie miałem zamiaru nikogo urazić. Przepraszam

Internetowa_Corrida

Po 'Jack i Jill' ze względów wiadomych Al Kapuczino kojarzy mi się wariacko-komediowo ;) Cappuccino akurat bardzo lubię, a że włoski to napój, myślę, że patriotyzm Ala wsparty moralnie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones