Aidan TurnerII

8,4
10 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Uwielbiam go w roli Kiliego !! No KOCHAM ;* Wygląda genialnie w długich włosach !!!!! Świetnie wyglądał jako krasnolud i niektórzy na tym forum pisali, że by wyglądał nieźle jako elf ale ja się z tym nie zgadzam ;)

zizulek13

miało być wyglądałby nieźle jako elf. Przepraszam za pomyłkę

zizulek13

Krasnoludy to miała być rasa o wątpliwej urodzie, ale Kili i Dębow Tarcza jakoś wyłamali się ze schematu ;3

emmeline37

Wielbię Thorina i Kiliego <3 najfajniejsze krasnoludy <3

zizulek13

Kili jest nieziemsko przystojny xD i bardzo ubolewam nad tym że umiera w ostatniej części Hobbita :( Naprawdę przystojny aktor. Także Thorin jest bardzo przystojny :D

nana57

A widziałaś / łeś Hobbit : Bitwa Pięciu Armii ?

zizulek13

tak byłam wczoraj w kinie i przepraszam jeśli zdradziłam zakończenie myślałam że już to widziałeś/łaś xD

nana57

Widzialam :)

nana57

A Thorin dla mnie walczyl jak idiota ( bez urazy )

zizulek13

najśmieszniejsza scena z Thorinem to było jak on zabił Azoga i oni tak leżeli na sobie i stękali xD

nana57

Dla mnie śmieszne było co Thranduil spytał Bilba czy to on wykradł klucze czy coś tam a Bilbo " Yes ... " I taka fajna mine zrobil :)

zizulek13

no ta scena była dobra.. i taka chwila ciszy i... yyy przepraszam za tamto xD to było śmieszne xD

nana57

Heheh no :) A najslodsza scena? Kiedy Kili prosi Tauriel zeby z nim zostala i kiedy Tauriel go oplakuje :( poryczalam sie wtedy

nana57

A ty jak myślisz ?

zizulek13

Faktycznie ta scena była najsłodsza ale również podobało mi się jak Legolas stanął w obronie Tauriel. Szkoda mi go było takie biedny i nie kochany ale mimo wszystko wspierał ją :)

nana57

Kiedy ją bronił ?

zizulek13

źle się trochę wyraziłam. Chodzi mi o tą scenkę kiedy ona sprzeciwia się Thranduilowi i mówi coś w styli "tym razem nie uciekniesz" i wtedy Legolas postawił się jemu. ^^

zizulek13

Moim zdaniem to ta część Hobbita była najsłabsza :/ jakoś poprzednie bardziej mi się podobały a w tej czegoś mi brakowało a jak Twoje odczucia ?

nana57

Mi tez tam czegoś brakuje.... takiej wiesz.... co bo oni nic nie rozmawiają i w ogóle tylko Thorin, wojna i złoto. Nic więcej

zizulek13

no właśnie leją się po mordach tylko i wydaje mi się że te sceny batalistyczne mogły być troszeczkę lepsze :/

nana57

Nom :) I mogłoby być coś więcej z Kilim ;)

zizulek13

Według mnie to scen z Kilim i tak jest już za dużo.
W pierwszej części Hobbita krasnoludy były traktowane mniej więcej na równi, oczywiście oprócz Thorina, który był jedną z głównych postaci. Jako że Fili i Kili byli siostrzeńcami Thorina faktycznie poświęcono im trochę więcej scen niż innym krasnoludom, na co nie narzekam. Kili przypadł do gustu znacznej części damskiej publiczności więc w kolejnych częściach zaczęto go wciskać gdzie się da, dodano zupełnie niepotrzebny wątek miłosny i zrobiono z niego, zaraz po Thorinie, najważniejszego krasnoluda. Na przykład podczas gdy śmierć Filiego była szybka i zdawało się, że wszyscy o nim zapomnieli, Kiliego opłakujemy przez kilka scen.
A co do Thorina - dlaczego uważasz, że walczył jak idiota? ;)

kneelmidgardian

Ponieważ kiedy np Azog wpadł pod lód mógł jeszcze go dziabnąć albo chociaz uciec a nie iśc za nim jak by nie wiem co widzial. To jeden z przykładów

kneelmidgardian

ja lubię patrzeć na przystojnych chłopców więc mi się to podobało a wątek miłosny faktycznie był słaby i nie potrzebny nie czytałam książki więc nie wiem jak to było ale ogólnie mówiąc mogło być lepiej wydaje mi się że władca pierścieni był lepszy takie moje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones