Agnieszka Żulewska

7,4
15 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Żulewska

nie widziałem jeszcze filmu zapowiada się nieźle mam nadzieje że nie jest zbyt ckliwy ale myśle że jakby ona sobie głowę naprawdę ogoliła to nominacja do oscara pewna hehe

jose_mourinho88

Interpunkcja głąbie!

32ywis

skrzywdziłem Cie jakoś?

jose_mourinho88

Krzywdzisz Swój kraj.

32ywis

jestem poetą, brak interpunkcji był celowy.

jose_mourinho88

jest zbyt ckiwy.

karolajna11123

idiota nie widział filmu i cos gada - ckliwość w polskich filmach to najmniejszy zarzut za to ten film był naprawde dobry myślałem, że w Gdyni nie przebije się a potem obejrzałem Demona i szczęka opadła

Aponastazy

jeżeli pijesz do mnie, to nazywaj mnie idiotką. nie odzieraj mnie z mojej płci nawet kiedy mnie obrażasz.
"idiotka" mogła siedzieć ramię w ramię z Tobą na tym filmie w Gdyni.
widziałam. nie podobał mi się i mam do tego swoje święte prawo widza.

preferuję mniej hipsterską estetykę.

karolajna11123

pani Karolajnie zalecam uważniejsze czytanie postów Pisałem do wypowiedzi jose_mourinho88 z 29 lip 16:31

Aponastazy

panu zalecam odpowiadanie na konkretne komentarze zatem :)

pozdrawiam

karolajna11123

Jak dla mnie ten film w żadnym miejscu nie jest ckliwy. Jest inny niż większość filmów. Jest ciężki i refleksyjny. A rola Agnieszki nadaje temu filmowi specyficznego niepokoju. Gdyby był ckliwy to po seansie wyszlibyśmy jak po nacechowanej banalnością romantycznej komedii, których pełno w naszym kinie. Osobiście ten film odebrałem bardzo emocjonalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones