Adam Zdrójkowski

5,3
3 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Zdrójkowski
Bogdan4674

czego od niego chcecie, fajnie gra w rodzince.pl :D

xxZbuntowanaxx

nie gra fajnie, w serialu nie tylko nie ma żadnej osobowości, ale jeszcze gra jak toster.

Zipox

Chyba raczej jest dokładnie odwrotnie niż piszesz...Naprawdę jest miłym sympatycznym chłopcem ... W serialu gra zupełnie kogoś innego... świetnie gra nie jest sztuczny...przykłada sie do roli i nie odbija mu woda sodowa do głowy mimo tego że ma kupe fanek ,mógłby mieć każdą dziewczynę jaką chce,W wieku 13 lat jest bogaty.Ty to już byś dawno zwariował byś sie stał zapyziałym chamskim chłopakiem mając tyle kasy i sławe..Oby więcej takich aktorów jak On

lukiTV

Chyba najgorszy dziecięcy aktor.

Zipox

Musiał gorszy.

KalekaMentalny

obaj tak samo źli

Zipox

Zazdrośnik ;) Nie martw sie może też do czegoś w życiu dojdziesz i będziesz miał nie wiele gorzej niż Oni

lukiTV

No nie sądzę, kolego.

Zipox

Kolego, jutro będzie na milicji kolego!

Zipox

Obaj tak samo są dobrzy.

KalekaMentalny

Maciek Musiał też jest dobry aktorem.

Patrykpl_filmaniak

Jedna wypowiedź, a podwójny błąd logiczny, nie dość, że aktor to jeszcze dobry, zastanów się czasem zanim coś opublikujesz.

Zipox

Chyba najlepszy dziecięcy aktor.

Zipox

Gra fajnie,w serialu nie tylko ma jakąś osobowość,ale jeszcze bardzo dobrze gra.

Patrykpl_filmaniak

Człowieku, czy Ty możesz napisać coś od siebie? Z tego co zauważyłem, większość Twoich wypowiedzi na forum Filmweb jest lekko "przerobioną" kopią tego, co zostało napisane przez osobę, na której komentarz raczysz odpowiedzieć.

Bogdan4674

Ja go lubię.

Patrykpl_filmaniak

Ja też go lubię. Fajnie wypada w wywiadach, zupełnie nie zachowuje się jak jego bohater, jest miły, grzeczny i udziela ładnych, stonowanych wypowiedzi. Naprawdę fajny chłopak.

Lotta_Rosie

hm w wywiadach raczej nie mógłby sobie pozwolić , aby wypadł niekorzystnie

Bogdan4674

zgadzam się :)

Sisi_188

Gdyby nie "Kuba" ten serial nie był by śmieszny :) Dobry jest...

busajna

Masz rację :) Myślę, że każdy z tych trzech chłopaków coś dodaje od siebie i jest super, choć czasem przesadzają , ale jest spoko :) Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones