Adam Zdrójkowski

5,3
3 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Zdrójkowski

Fajny młodziak, niech robi to co robi :)
Może będzie kiedyś z niego dobry aktor :)

wiki11

A wg mnie on jest okropny i sztuczny.Z niego nie wyrośnie dobry aktor.

mateuszek99

W zasadzie to chciałam być miła, chyba masz racje.
Ale w rodzince pasuje.

wiki11

sztuczny ? Jezu gra jak gra jeszcze się wyrobi nie miał bogatej kariery i wielkich ról

mateuszek99

a może wy po prostu jesteście zazdrośni? bo do rodzinki pasuje wyśmienicie i wcale nie gra sztucznie. wszyscy członkowie mojej rodziny oglądają ten serial.

malybissek

nie zgodze się niech lepiej zajmie sie nauka bo aktor z niego marny

osk987

wiesz on sie dobrze uczy. gdzieś tam kiedyś był jego wywiad i średnią miał 5.00. to sie nie zgadzaj ja przeżyję.

malybissek

moze po prostu kreca cie takie dzieci i nie widzisz jak gra

osk987

Zgadzam się z osk987
Średnia 5.00? I wy w to wierzycie? Ile wy macie lat?
Dzieciak po prostu się chwali, uważa że jest najlepszy, odbiła mu już sodówa.
Jego gra aktorska jest sztuczna do bólu, aż się nieprzyjemnie patrzy..

Aha, i wcale nie jestem zazdrosny. Nie chciałbym, żeby wszyscy o mnie gadali i się mną podniecali. Nigdy nie chciałem być sławny.

Scream_filmweb

Nie zgadzam się z tobą Scream_filmweb
Mógł mieć taką średnią. To że ty nie miałeś, nie oznacza że nikt nie może mieć.
Adam wcale się nie chwali,to że powie o jakimś swoim osiągnięciu to już że się chwali??Sodówa też do głowy mu nie uderzyła.Jego gra aktorska jest prawdziwa,naprawdę,dobrze się patrzy jak gra gdyż inne młode gwiazdy grają gorzej od niego.
Aha i na pewno jesteś zazdrosny.Czyli wynika że nikt o tobie nie gada i się nie podnieca? Sława to akurat fajna rzecz.

Patrykpl_filmaniak

Wiesz, ja się nie jaram sławą i nie lubię być obiektem niczyich zainteresowań i cieszę się że nie jestem rozpoznawany.
Sam fakt że w ogóle nie umiem grać jest chyba wystarczającym argumentem do tego, że nie mógłbym zostać aktorem.
A skąd wiesz że nie miałem nigdy średniej 5.00? Tak się składa, że w czerwcu ukończylem studia, i także dostałem 5 za moją pracę magisterską.
Jego sztuczna gra jest taka sama jak innych młodych aktorów (nazywanie go "gwiazdą" jest już przesadą): Julii Wróblewskiej, Mateusza Pawłowskiego, Wiktorii Gąsiewskiej, itp.
O my god... Serial rodzinka.pl ma u ciebie ocenę 10/10...To dopiero gust...Masz bardzo specyficzne poczucie humoru, skoro śmieszy Cię takie badziewie...

Z poważaniem
Scream_Filmweb

Scream_filmweb

Wiesz, mi się podoba sława i lubię być obiektem zainteresowań,na razie nie jestem też rozpoznawany.Sam fakt że umiem grać jest chyba wystarczającym argumentem do tego,że mógłbym zostać aktorem.Ja też miałem średnią 5.00 w podstawówce.Jego naturalna gra jest dobra tak samo jak:Julii Wróblewskiej czy Mateusza Pawłowskiego.O mój Boże...Serial rodzinka.pl ma u ciebie ocenę 1/10...Ty to masz gust..Masz bardzo specyficzne poczucie humoru,skoro nie śmieszy cię taki świetny film.

Patrykpl_filmaniak

Mam Cię zgłosić za kopiowanie i przekaształcanie moich wypowiedzi, chłopczyku? Wiesz, że to jest Kradzież Praw Autorskich? Nigdy nie słyszałeś, że to jest karalne? Mam prawo podać Cię do sądu. Nie zrobię tego jednak, ponieważ jesteś nieletni. Anonimowy to Ty nie jesteś, wiem jak się nazywasz i gdzie mieszkasz.
"Rodzinka.pl" to nie film tylko serial inteliglecie. Wiesz, nie powinienes chwalić się, że "umiesz grać". Takie rzeczy powinniśmy zachowywać dla siebie. Ha, ha, każdy ma jakiś gust. Wszystkie są inne, no ale są. Nie wiem czy wiesz (powtarzam się chyba), ale tego serialu większość Polaków nie lubi. Gdzie o tym słyszałem? Przeprowadziłem ankietę.

wiki11

Już jest z niego dobry aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones