Adam Woronowicz

8,0
46 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz

naprawde niezwykły talent - oby wiecej takich aktorów

gilbert23

Bałabym się stwierdzenia "najbardziej charyzmatyczny" powiedziałabym raczej charyzmatyczny, utalentowany itp.
Jestem świeżo po Popiełuszce i muszę powiedziec ze jestem pod wrażeniem. Oby tylko pojawiły się ciekawe propozycje do zagrania, bo obawiam się że inaczej pan Adam będzie szybko zaszufladkowany jak aktor grający Popiełuszkę, a tego bym nie chciała ;)

natalijka127

ja się nie boję i z pełnym przekonaniem powtórzę - najbardziej charyzmatyczny polski aktor. mam nadzieję, że kariera filmowa nie odbije się na pracy teatralnej...kiedy dziś wspominam jednoaktówkę z beztlenowców... nadal mam ciarki. Pan Adam jednym słowem, jednym spojrzeniem kreuje światy, o których wcześniej nie miałem pojęcia, wyzwala emocje o jakie bym siebie nie podejrzewał

gilbert23

Tak Adam jest po prostu rewelacyjny!!! Swoją grą tak przybliża graną postać aż bark mi słow a ks. Popiełuszkę zagrał oszołamiająco !!! Wspaniały aktor

gilbert23

zgadzam się z Wami:p jest niesamowicie utalentowany...

Mona2368

i niezwykły...tylko szkoda, że zajęty :)

millcia_filmweb

Właśnie wielka szoda... On jest taki słodki;]

Hamlet

Prawdziwa szczęśliarą jest jego żona^^ech..Życie jest okrutne

Isiaczek

Szczęścia jego żoną .? ;>>

Zgadzam się !! ;D

gilbert23

Hah .. wy tu piszecie że szkoda że zajęty.! Noo może i szkoda tylko jakbym trochę bardziej starsza była too może i bym wtedy taak myślała..! ;DD
Popieram too świetny aktor i oby grał w coraz wicej filmach.. bo jest bardzo utalentowany ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones