Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

W girls jest moją ulubioną postacią, mam nadzieję, że jeszcze go gdzieś ujrzę :D

butterflysuicide

to ja właśnie nie mogę go oglądać. ledwo co przechodzę przez sceny, w których on akurat jest.

niemabatanamnie

a widzisz, jakie to piękne, że ludzie mają różne gusta

butterflysuicide

Zobacz sobie Lincolna - drobny epizodzik, ale pokazuje inne oblicze.

butterflysuicide

dla mnie jest cudowny :D jest charakterystyczny i przez to piękny ;) wolę go bez wąsów i uwielbiam jego szerokie bary :)
gra naprawdę ciekawą postać :)

albretov

hieee no w końcu ktoś się ze mną zgadza. Fajny facet, totalnie w moim typie, właśnie przez to, że nie jest taki idealny jak ci amerykańscy 'przystojniacy'. I ten głos...

butterflysuicide

dokładnie :) jego nieszablonowość jest pociągająca :D
Szkoda, że go tak laska w serialu źle traktuje ;) Już ja bym się nim zajęła :D

albretov

heee ]:-> właśnie denerwuje mnie Hannah, że nie wie czego chce. Najpierw zawracała mu głowę, mimo że nie był nią zbytnio zainteresowany, a kiedy otworzył swoje serce, ona się zabrała za jakiegoś kmiotka. Do dupy. Byłoby ciekawie jakby Marni nawiązała z nim znajomość :D

butterflysuicide

o boziu, nie! :D on niestety pasuje do hannh, dla takiej lubiącej klasę marnie to pasuje jakiś dziad z kupą kasy, a nie mój ukochany adamo :D

albretov

:D w sumie racja

butterflysuicide

chociaż gdyby przespał się z marnie, to utarłby su.. hannah nosa :D
a to chciałabym zobaczyć (po tym jak go potraktowała) ;)

albretov

no właśnie... ale marnie przecie spała już z jednym byłym hannah. Ogólnie marnie to bardzo denerwująca mnie postać :P i bardzo jestem zasmucona że Adama już od dwóch odcinków nie widziałam. W zasadzie bez jego osoby ten serial staje się jałowy...

butterflysuicide

Marnie to straszna s... ;) Boziu, może Adamo powróci w odcinku nr 6. Mam nadzieję. że nie zniknie z serialu :) Ja oglądam ten serial głównie dla niego, bo Hannah juz mnie wkur.ia ;)

butterflysuicide

na imdb napisane jest, że adam wraca w odcinku: "it's back", czyli dopiero 3 marca.
Chłolera :() Mam nadzieję, że to nieprawda. Kurczę, oby nie zniknął z serialu. Może się przespać nawet z Jessą albo Szoszaną (:D)

butterflysuicide

walczyłam, ale sama jego rola obrzydza mnie do cna. nie wiem, czy zdołam dać mu kolejną szansę w innej produkcji...

mjks

gusta, guściki

mjks

właśnie wiele osób jego rola obrzydza i odrzuca, także pewnie nie jesteś jedyna ;)

albretov

Adam - najlepsza postać z GIRLS, bez 2 zdań. Jeszcze Jessa jest spoko, ale Adam generalnie rządzi :)

albretov

ze mną tak bylo na początku - nie lubilam go wkurzał mnie apotem ( od 2 sezonu) polubilam go

butterflysuicide

w girls jest spoko, ale dla mnie jest paskudny, może gdyby te uszy nie były takie plastusiowe wyglądałby nieco lepiej :P

butterflysuicide

W amerykańskim, wrześniowym Vogue'u jest kilkustronnicowa sesja z nim to się możesz napatrzeć :P

https://www.google.pl/search?hl=pl&authuser=0&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw= 1366&bih=643&q=adam+driver+vogue&oq=adam+driver+vogue&gs_l=img.3...464.4049.0.41 79.19.8.1.10.11.0.121.689.2j6.8.0....0...1ac.1.27.img..10.9.477.405-n3Zz4N4

nuitt

DZIĘKI

butterflysuicide

Adam jest ideałem mym tralalala <3

edithaf

i nawet nie chodzi o wygląd, ale o 100% osobowości w tym serialu ...

butterflysuicide

Ujrzysz i to chyba nie raz po chcą do samych wielkich tytułów, ponoć nawet był na rozmowach z Star Warsów i nowego Man On Steel.
Poza tym grał już Spielgerga, Eaatwooda, Baumbacha, to nie sa byle jacyś reżyserzy, no i gra choć czasami epizody ale w kilu produkcjach na rok,coś w nim widać widzą, a ostatnio chce go nawet Scorsese. trzeba jednak przyznać że jest szkaradny ale talent aktorki to ma jak jak widać.

SlimShady85

szkaradny? z której strony? jest wysoki, do brze zbudowany i ma ładną buzię. ciężko jest mi go podpiac pod szkaradę, no ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje

butterflysuicide

ma ładną buzię ?? czy gadamy o tym samym facecie,przystojniak to z niego żadny.

butterflysuicide

W STAR WARS ep VII

impaler1

Oby nie! Mam nadzieję że to tylko kolejna plotka. Nie wyobrażam sobie kogoś takiego w Star Wars.

Tom_96

ja też.

Tom_96

HEHE XD

buszasz

Jaki ten los bywa przewrotny.

buhahhahaha >:D

impaler1

swietna rola, jak to dobrze ze nie kazdy ma ten sam gust!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones