Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

Świetny (zazwyczaj) w rolach drugoplanowych, a także głównej w "Patersonie" oraz jako Kylo Ren w TFA, mam nadzieję, że w TLJ pokaże klasę.

sundayborn

...i pozostanie juz Kylo na zawsze - to najgorsza postac w SW.

użytkownik usunięty
El_Draque

Nie jestem w stanie pojąć, jak ludzie zaznajomieni z prequelami są w stanie wypisywać tego typu bzdury z poważną miną xD

sundayborn

Pokazał ;) Kylo to jedna z najbardziej złożonych postaci sagi. Jego uczucia są tak różne, wciąż walczy sam ze sobą i Adam świetnie to oddaje. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w jego roli.

licjoda

Zgadzam się, Driver zagrał świetnie (razem z Hamillem kradną film), a postać Kylo jest bardzo intrygująca.

sundayborn

Dokładnie moje odczucia! Hamill, Driver i reżyser Johnson zrobili kawał dobrej roboty. Świetny rozwój postaci ;)

licjoda

Popieram. Hamill, Driver i reżyser spisali się bardzo dobrze.

Kalina1710

Miałbym parę uwag do Riana (trochę za dużo chaosu i pobocznych wątków oraz mniejsze wyczucie w użyciu humoru, jeśli porównamy z poprzednim epizodem), ale do pracy aktorów nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - byli rewelacyjni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones