Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul

Widziałem z nim kilka filmów, jego gra aktorska jest powiedzmy sobie szczerze - dyskusyjna. Trochę na poziomie Paula Walkera.
Pech chciał, że natrafiłem w telewizji i internecie na kilka wywiadów z Aaronem i muszę powiedzieć, że albo jest strasznie w sobie zadufany i zakochany, albo woda sodowa uderzyła mu do głowy. Nawet ten jego sztuczny śmiech sprawia, że trudno go oglądać.

wesolyslonecznik

Zazwyczaj nie reaguję na posty w powyższym stylu na temat mojego ulubionego aktora, ale tym razem szczęka mi opadła ze zdziwienia tak nisko, że aż się odezwę. Jakie Ty wywiady widziałeś?! o.O Obejrzałam naprawdę wiele jego wypowiedzi (jak każdy szanujący się fan :) i w żadnej, ale to w żadnej nie przejawiał takiej postaci, jak piszesz. Ba, nawet więcej - w każdym wywiadzie żartował sam z siebie, wielokrotnie dziwił się, że ktokolwiek w ogóle go lubi, czy ogląda z nim filmy, bo uważa, że nie zasługuje na sławę (nie docenia się chłopak ;). A to, co robi dla fanów i jak ich traktuje, to osobna bajka. Chyba po prostu nie łapiesz jego poczucia humoru :).

A o grze się nie wypowiem, każdy ma swoje zdanie. Ja tylko wspomnę, że podzielam zdanie Vince'a Gilligana "Ten chłopak daleko zajdzie. Zobaczycie, za jakieś 40 lat będzie odbierał Oscara za dotychczasowe dokonania".

Black_Falcon

*takiej postawy.
Filmwebowi naprawdę przydałaby się możliwość edycji postów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones