Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul
Alex_DeLarge_

Powinien dostać specjalnego Oscara za scenę z 5 sezonu, jak jadł obiad z Waltem i jego żoną. Jedna z lepszych scen w BB :)

modzel94

masz rację, tamta scena na długo zapadnie mi w pamięć ;)

peeszet

http://youtu.be/SMR-VBN7NyM Bitch ! Hehe . Oglądam to w kółko, najlepsza scena where is my many , i akcja na samochodzie z szukaniem zasięgu :D

Areecki

Yo, bitch! :D

peeszet

uwielbiam jak on mówi: bitch... to słowo w jego ustach brzmi tak dobrze... ; D
mistrzowska rola, zresztą wszyscy w tym serialu trzymają wysoki poziom.

LadyCzikita

lubię jego głos <3

Gagisa

Mam to samo! Uwielbiam jego głos! :)

boogie_woogie

hahaha w takim razie podejrzewam że jest nas więcej :D

Gagisa

:D, a ja liczę na to, że tylko my mamy taki wspaniały gust co do męskich głosów ;) Choć fanów jego "bitch" i "yo" jest chyba jest rzeeesza! :) Ale jak powiedziała LadyCzikita wyżej, te słowa w jego ustach brzmią wyjątkowo dobrze :)

boogie_woogie

a czy to chyba jednak lepiej żeby było więcej fanek jego głosu ? :D wiadomo my zapoczątkowałyśmy ten ruch ale wiesz więcej fanów większa sława :D

Gagisa

Tak w kupie jest siła!:) Może wtedy Aaron bardziej zainwestuje w ten super głos, zacznie tworzyć jakieś dzwonki od "yo bitch" zaczynając, remixy, dubbing, czytać fankom na dobranoc, podkładać głos do bajek i gier, a może nawet zacznie śpiewać...no dobra poniosło mnie trochę ;))

boogie_woogie

HAHAHA dobra fantazja nie jest zła :D

boogie_woogie

Oj, niestety nie tylko wy :<

deadrys

:)

A jak demonicznie rozmawia z Walt'em przez telefon w To'hajiilee (BB 5x13) -muzyka dla uszu :)

użytkownik usunięty
modzel94

zgadzam się. Ta scena zostaje w głowie hehe.

Alex_DeLarge_

Większość dostał, a ja i tak uważam, że bardziej na te nagrody zasługiwał Giancarlo Esposito (Gus Fring).

dirt16

Był dobry, ale zbyt jednotorowy, co nie jest jego winą, właściwie niczyją. Po prostu taka postać.

Alex_DeLarge_

dokładnie, zgadzam się w stu procentach!

Alex_DeLarge_

Za stworzenie najbardziej wku..wiającej postaci w serialu.

Alex_DeLarge_

Zgadzam się :)) zagrał świetnie i jest moją "najulubieńszą" postacią w tym serialu. :)

Alex_DeLarge_

Ja dopiero kończę drugi sezon, ale ten koleś naprawdę wymiata :)

Alex_DeLarge_

Dla mnie powinien dostać nagrody za cały serial nie tylko 4 sezon i cieszę się, że zdobył 2 statuetki Emmy bo zasłużył na to. On jest niesamowity i tak bardzo przekonujący, gdy się śmiał, śmiałam sie razem z nim, gdy płakał, chciało mi się płakać razem z nim. Scena w której opowiadał o tym psie, jak pokazywał emocje, dla mnie mistrzostwo :) W dodatku jest przystojny i jeszcze ten jego głos...:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones