Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul

Ma taką świńską twarz, i paciorkowate oczka, mam przejawy awersji do jego twarzy, ale muszę przyznać że aktorem jest niezłym. Obejrzałem tylko kilka filmów z nim, w których wypadł nieźle a teraz oglądam "Breaking Bad" i się spisuje bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
D3Mania

Oj tam, dobry aktor i ładny facet. Ja osobiście widziałam go tylko w Breaking Bad ale juz po pierwszym odcinku mnie kupił.

Wiem że jest dobrym aktorem, i życzę mu dobrze. Od momentu kiedy zakładałem temat czyli miesiąc temu, obejrzałem prawie wszystkie filmy z nim, i już się przyzwyczaiłem do jego twarzy, ale na początku strasznie mnie irytowała.

użytkownik usunięty
D3Mania

A jakie dobre filmy z nim mógłbyś polecić? :)

Przede wszystkim "K-PAX" chodź w tym filmie mało go widać, "Daydreamer" Taki w miarę typowy thiller ale całkiem niezły, "Need for Speed" w którym gra główną rolę, przed tym filmem nastawiałem się na całkowitą porażkę, ale o dziwo dało się bez problemu obejrzeć. I to wszystko... ogólnie to w zbyt dobrych filmach to on nie grał, bo z pośród wszystkich tylko jeden film oceniłem na więcej niż 6. A i jeszcze "Exodus: Bogowie i królowie " w prawdzie tego filmu jeszcze nie oglądałem, bo czekam na dobrą kopie, aż się pojawi, ale ten film zapowiada się bardzo dobrze :).

użytkownik usunięty
D3Mania

Też jestem ciekawa 'Exodus' bo z jednej strony film Ridleya Scotta, Christian Bale i Sigourney Weaver w obsadzie, ale z drugiej: niska ocena na filmwebie, fabuła zbyt dużo z biblią nie ma wspólnego i tak jakoś do mnie nie przemawia Mojzesz jako 'wojownik'. Chyba za bardzo sie przyzwyczaiłam do obrazu z 'Księcia Egiptu' którego od dziecka katowałam ;). Ale może wlasnie to bedzie ciekawa odmiana i miło mnie zaskoczy, mam nadzieje :)

Powiem ci tyle że w doborze filmów nie ma co się sugerować ocenami danego filmu na filmwebie, oceny co to niektórych filmów to istna kpina, albo są ostro zawyżone albo zaniżone, na IMDB wygląda to znacznie lepie. Wiele znakomitych filmów by mnie ominęło gdybym miał oglądać filmy podług tego jaka jest tutaj ocena ;). "Exodus: Bogowie i królowie " fakt to co napisałaś o Mojżeszu jako wojownik, brzmi intrygująco i że tak powiem hollywoodzko ;p i właśnie tego się trochę obawiam, ale filmy Ridleya Scotta raczej nie zawodzą i też mam nadzieje że miło mnie zaskoczy, a nie chcę się napalić na niego, bo gdy się człowiek podjara jakimś filmem zwykle po seansie jest rozczarowany ;d.

Odnośnie Exodusu i obsady: dobry film, widowiskowo zrealizowany, od strony technicznej doskonały, jeśli chodzi o scenariusz to już trochę gorzej, ale film nadrabia grą aktorską. Bardzo dobrze wypadli dwaj główni bohaterowie - Mojżesz i Ramzes (zwłaszcza Edgerton mnie przekonał). A co do Aarona (uwielbianego nomen omen przeze mnie) - nie miał jak się wykazać w swojej roli, za mało dialogów, głównie coś krzyczał albo patrzył się obolałym wzrokiem na Bale'a. Weaver dostała jeszcze mniej czasu antenowego więc po niej też nie ma się spodziewać czegoś niezwykłego.

Dominik_KB

Ale jak krzyczał :). A poza tym z bronią i na koniu prezentuje się zaje...fajnie.
Zgodzę się co do dobrej oceny "Exodusa" (szczególnie w 3D ;), ale nie zgodzę co do scenariusza - film w 1-2 momentach wygląda "skokowo", bo biednemu Scottowi ścięli 1,5 godziny filmu, bo rzekomo ludzie by tyle nie wysiedzieli w kinie. Pełna wersja trwa 4 godziny. Niestety, ścięli również sceny z AP...:(.

Black_Falcon

Szkoda tych scen.. Będzie trzeba obejrzeć wersję reżyserską, o ile taka będzie

Dominik_KB

Mam nadzieję, że będzie, chociaż krążą plotki, że jednak nie...Dam znać, jak coś się dowiem :).

Black_Falcon

Ok, dzięki ;)

Dominik_KB

Wow, szybcy są. Już w marcu?

http://www.amazon.com/Exodus-Gods-Kings-Blu-ray/dp/B00STPQ8PO/ref=sr_1_2?s=movie s-tv&ie=UTF8&qid=1423726336&sr=1-2&keywords=exodus+gods

Ale nie wiem, na czym by miała polegać na deluxe edition, bo z tego, co widzę, czas trwania jest taki sam...Ale mogą się mylić. Chyba, że deluxe w tym wydaniu znaczy po prostu wszystkie wersje razem (patrz góra opakowania).

Black_Falcon

No mi to też nie wygląda zbytnio na coś nowego w kwestii rozszerzenia filmu o nowe sceny. Chyba, że nie są one bezpośrednio wklejone do filmu, tylko np. dodane jako bonus do obejrzenia oddzielnie (tak było jeśli się nie mylę w "Opowieściach z Narnii" na DVD :D). Pozostaje czekać, może ktoś wstawi te sceny na YT

Dominik_KB

Patrząc na czas trwania filmu nie wygląda na to, że cokolwiek dodali, chyba, że faktycznie przy podanym czasie nie zostały objęte sceny, które są na przykład dostępne poprzez menu, a nie w samym filmie, tak, jak mówisz. Bo na osobną płytkę chyba nie mamy co liczyć, za dobrze by było :).
Chociaż...zdarza się, że najpierw wychodzi wersja skrócona, a potem, po jakimś czasie na rynku pojawia się ten sam film, ale w wersji już rozszerzonej...Spróbuję się tego dowiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones