Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul

...w życiu nie powiedziałabym, że ma 34 lata!

Asiatkaa

czyli 34 lata to juz starosc idac twoim tokiem rozumowania wiesz?

olejoo

34 lata to już trupiarnia :(

sweet_anger

No co ty. Ja mam 33 a na boisku mam wiecej kondychy niz 18 latki :)

olejoo

ok.

olejoo

Oglądając pierwszy odcinek BB, oceniłam Aarona na dwadzieścia pięć lat, dlatego też widząc, że jest prawie dziesięć lat starszy, niż wskazywałyby na to moje podejrzenia, zwyczajnie się zdziwiłam. Nie sądziłam, że będzie to tak trudne do zrozumienia.

Asiatkaa

On grając w pierwszym odcinku BB był 6 lat młodszy niż teraz (serial kręcony był od 2008r.), także dodałaś mu wówczas zaledwie ok.4 lat.

cath90

Rzeczywiście - mój błąd. :) Tak czy siak, wizualnie, to on w ogóle się nie starzeje. ^^

Asiatkaa

prawda!? dla mnie to on teraz wygląda na jakieś 23 no a w BB to ja go widziałam jako 19 latka O.O albo tak słabo oceniam ludzi na wiek albo nie wiem. Rzeczywiście uroda wiecznego chłopca jak dla mnie :D

amanda147

w ostatnim sezonie wygląda dosyć staro na ok 40 lat, nie przesadzajcie z tym 23 czy 19 lat

Asiatkaa

Oceniacie jego wiek przez pryzmat zachowania jessego pingana. W Breaking Bad ubierał się i zachowywał jak szczyl; ale jakby ubrać go w garniaka; dać mu rolę nudnego urzędnika i ojca np. dwójki dzieci a jego zachowanie zawsze byłoby opanowane; dalibyście mu spokojnie 30 lat.

niezbedny

W Need For Speed widać, że ma 30-35 lat, bo inaczej się ubiera i zachowuje, więc teoria potwierdzona :P

Asiatkaa

a ja mam 33 a wygladam na 25 :D

black_bastard

wow, ale fajnie, mamusia musi być z ciebie dumna

Gordon_Neo

Zdziel mnie.

conti01

eee??

Asiatkaa

Oglądając dziś 'Z archiwum X' gdzie grał w epizodzie 5,8 sezonu a później zobaczyłem jego zdjęcia na filmweb odniosłem wrażenie że gość przez te lata z wyglądu nic się nie zmienił ;)

Asiatkaa

sztuka chrakteryzacji... ;)

Asiatkaa

Dokładnie tylko na głównej fotce FilmWeb okropnie wygląda.Niech ktoś zmieni ją,bo wygląda staro i jakoś opuchnięto.! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones