Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul

Aktor jednej roli, zbuntowanego ćpuna z Breaking Bad. W serialu zagrał bardzo dobrze, ale też nie miał zbyt absorbującej roli(przemiana Walta zrobiła na mnie większe wrażenie).

Po Breaking Bad obejrzałem pare jego filmów i każdy z nich jest filmem klasy B. Jedynie Triple 9(bez rewelacji) przypadło mi do gustu, ale może za sprawą tego, że Aaron wrócił do grania roli ćpuna i nie jest zbyt często na ekranie. Reżyserzy musieli się na nim poznać.

AzoriuSS

W komediach tez uważam że daje radę .

AzoriuSS

Jakich przereklamowanych? Widzisz aby byl gdzies w top100 aktorow czy cos? zagral swoja zyciowa role w bb i zagral ja perfekcyjnie. Wygral tez kilka nagrod tylko i wylacznie za ta role w bb (oczywiscie zasluzenie) i tak to wyglada. W ogole jestem zdziwiony, ze po jego wielkim sukscesie dostawal malo znaczace role w malo znaczacych filmach. I tak, ma ocene na fw 8,7, bo jego role sa po prostu dobre, nie sa bardzo dobre, ale jest ok + dziesiatki za bb i tak ta ocena jakos wyszla. Hugh Laurie ktorego 95% ludzi na swiecie kojarzy z dr.Housa ma ocene 9.0 + 12 miejsce w topce, dzieki tej jednej produkcji i nie protestuje, ze jest ono za wysoki3, bo przez 8 sezonow pokazywal, co to jest bardzo dobre aktorstwo.

GamoraRuss

Właśnie dlatego, że zagrał jedną dobrą role uważam Aarona za przereklamowanego aktora bazując m.in na ocenie fb. We wszystkich innych filmach zagrał bardzo przeciętnie, niczym się nie wyróżniał, same filmy wypadły tragicznie. Dlatego też taka jest moja opinia. Po jego sukcesie dostawał role, gdzie mógł się wykazać, ale kompletnie się w nich spalił. Dlatego też nie dostanie większych ról, które są zarezerwowane dla aktorów z prawdziwego zdarzenia.

Druga sprawa ja w ogóle nie protestuje. Nie wiem czemu się tak oburzyłeś. Niektórzy na filmwebie za bardzo biorą sobie do serca niektóre komentarze.

GamoraRuss

Dodam jeszcze, że Hugh Laurie jest bardzo dobrym aktorem i wcale nie chodzi mi o Dr. House(którego nie oglądałem). Facet zawsze był w brytyjskiej elicie teatralnej i komediowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones