Aaron PaulI

Aaron Paul Sturtevant

8,8
34 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Paul

Każdy ruch i słowo tego gościa są tak pretensjonalne, że omal nie wyłączyłem NFS w połowie. Pacjent z twarzą 13-latka naśladujący chrypę Vina Diesla i strojący pozy Jasona Momoa to dla mnie po prostu za dużo. Mam nadzieję, że w Breaking Bad, do którego się przymierzam, pokaże coś więcej.

James

W Breaking Bad jest genialny więc nie powinien zawieść Twoich oczekiwań ;)

James

Raczej jest na odwrót. On w każdym filmie, pokazuje to, co pokazywał w BB. W każdym filmie gra Pinkmana.

Justyna0810

to źle? oO

Raiton

Owszem. Jak będę chciała obejrzeć Pinkmana, to sobie włączę BB, nie mam ochoty go oglądać w każdym filmie

Justyna0810

A nie pomyślałaś, że go zatrudniają właśnie dlatego, że chcą zobaczyć Pinkmana bo tak wyglądają jego role?

Raiton

Być może, ale to nie znaczy że ja mam się tym zachwycać. Od aktora oczekuję wszechstronności, a Paul przedstawia już karykaturę samego siebie

Justyna0810

Mi to, że w dalszym Ciągu oglądam Pinkmana wcale nie przeszkadza. Tęsknię za BB więc miło popatrzeć jak układają się dalsze losy Jessiego :)

smooglerpl

Tak, Jessie za kasę z mety, kupił super sportowe auto, i zajął się nielegalnymi wyścigami...

Justyna0810

Przemyślałem to co napisałaś... To całkiem prawdopodobne :D

James

Film NFS to gowno

TyrionLanister

I to jest k*rwa to :D krótko i na temat! po co ta durna dyskusja na temat tego durnego filmu? A aktor konkretny.

James

ma denerwujaca mimike twarzy i a oczy wybalusza jak moj kot w kuwecie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones