Úrsula Corberó

Úrsula Corberó Delgado

8,1
10 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Úrsula Corberó

bardzo zmyslowa twarz i reszta :D co do aktorstwa nie jest wazne :D

spidermarx

Widziałem ją co prawda tylko w jednym filmie więc jej aktorstwa nie będę oceniał ale fakt, ma coś w sobie :)

spidermarx

zajebista

spidermarx

Zgadzam się ! Potrafi dziewczyna kusić, ale co się dziwić, w końcu pochodzi z Barcelony :)

PS Nie ma to jak odpisywać po dwóch latach xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Absolutnie niesamowita.

spidermarx

ten portal dotyczy aktorstwa jak coś ładna ona jest ale aktorsko jeszcze nie wiem widziałem dopiero jeden odcinek serialu z nią

marcin_lendzion

Ładna xDDD No tak, z twarzy to tak trochę nawet podobna do ciebie, to ci się może zdawać ładna. Może to jest taka reakcja obronna.

spidermarx

Jest prześliczna i urocza. Aktorsko wydaje się też całkiem w porządku - mówie tu o serialu "Dom z papieru"

spidermarx

Tokio

spidermarx

Mnie zwala z nóg :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Nie wiem co napisała osoba przede mną, ale ja chce powiedzieć, że ważny jest i talent aktorski i uroda. Uważam, że znakomicie gra w "Dom z papieru" a jeśli chodzi o urodę to rzeczywiście jest bardzo piękna, zasłużyła na to że dałem jej serduszko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Zdaję sobie sprawę że minęły 2 lata, ale chciałabym zadać Ci pytanie, czemu sądzisz, że kobieta nie może być dobrą aktorką? Czemu sądzisz że liczy się u niej tylko ,,dupa”? Nie uważasz, że myślenie w taki sposób robi z ciebie niedoedukowane zwierzę? Jeżeli tak podchodzisz do kobiet radzę przegadać to ze specjalistą, gdyż nie jest to zachowanie normalne, godne prawdziwego mężczyzny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones