Cześć Społeczności Filmwebu,
Chcielibyśmy z Wami porozmawiać o Waszych doświadczeniach związanych z Programem TV. Pracujemy nad tym obszarem w naszym serwisie, a zrozumienie Waszej perspektywy pomoże nam w udoskonaleniu strony Programu TV. W przyszłości spodziewajcie się podobnych wątków na forum, w których liczymy na Waszą aktywność.

W temacie Programu TV, chętnie dowiemy się:

1. Czy korzystacie z Programu TV?
2. Jak często korzystasz z Programu TV?
3. W jaki sposób obecnie sprawdzasz program TV? Z jakich stron/aplikacji/gazet korzystacie, żeby sprawdzić Program TV?
4. Jakie są Twoje główne cele podczas korzystania z aplikacji/stron/gazet z Programem TV?
5. Jakich informacji szukasz przeglądając program TV?
6. Z jakich funkcji stron/aplikacji/gazet korzystasz sprawdzając Program TV? Dlaczego z nich korzystasz?
7. Czy masz swoje ulubione programy lub kanały, które obserwujesz?
8. Jakie zmiany w interfejsie lub funkcjach byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne?
9. Z jakiej funkcji obecnej strony Programu TV, nie chciałbyś/-abyś rezygnować?

Zachęcamy do wypowiadania się na tematy związane z Programem TV, które nie zostały uwzględnione w powyższej liście.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za dzielenie się swoimi doświadczeniami i sugestiami. Wasze wiadomości pomogą nam lepiej Was zrozumieć.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi!
Pozdrawiamy,
Zespół Filmwebu

filmweb

Witam. Jeśli chodzi o mnie, najlepsza funkcja jaką oferuje dla mnie program TV to możne nie tyle sama strona z programem, jako taka, a raczej informacje dostępne na stronach konkretnych filmów czy seriali, o godzinach najbliższych emisji oraz także, a może nawet zwłaszcza - powiadomienia o najbliższych emisjach tytułów z listy "Chcę zobaczyć". Wiele ciekawych pozycji, szczególnie tych starszych, jest niedostępna na platformach streamingowych i tradycyjna TV to często jedyna możliwość by je zobaczyć.

Tutaj jednak podstawowy problem jest taki, że o ile mi wiadomo, nie ma aktualnie możliwości wybrania kanałów, co do których chcemy takie powiadomienia otrzymywać. To spora niedogodność, bo w większości moje powiadomienia dotyczą stacji, do których nie mam w ogóle dostępu. Czy coś się dzieje w temacie dodania takiej opcji personalizacji powiadomień dot. programu TV?

Przy okazji pozwolę sobie wspomnieć, że nadal nie doczekaliśmy się programu TV dla TVP Dokument. Jednej z niewielu stacji, która oferuje faktycznie coś wartościowego do oglądania.

Również przy okazji, w temacie powiadomień, pozwolę sobie ponownie przypomnieć o przydatnej funkcji jaką byłaby możliwość otrzymywania powiadomień o dodaniu pozycji z listy "Chcę obejrzeć" do serwisu streamingowego (lista serwisów, co do których mają przychodzić powiadomienia, powinna być przy tym konfigurowalna tak samo, jak lista stacji TV).

Jascha

Kto odpowiada za program tv ?dzisiaj myślałem że będzie western Zawodowiec a jest film z Belmondem o tym samym tytule !!!

filmweb

Naprawcie wreszcie powiadomienie w udzielanych tematach,trzeba szukać gdzie dana osoba nam odowiedziala.Nie ma znowu powiadomień pod ocenami znajomych,tylko oni dostają powiadomienie a komentujacy juz nie.

filmweb

Przywróćcie opcję chce zobaczyć w tv!!!

filmweb

Ciąg dalszy problemów,nadal duzo nie działa funkcj a wy nadal olewacie,to przekracza wszystkie dopuszczalne normy.

filmweb

1. Czy korzystacie z Programu TV?
2. Jak często korzystasz z Programu TV?
3. W jaki sposób obecnie sprawdzasz program TV? Z jakich stron/aplikacji/gazet korzystacie, żeby sprawdzić Program TV?
4. Jakie są Twoje główne cele podczas korzystania z aplikacji/stron/gazet z Programem TV?
5. Jakich informacji szukasz przeglądając program TV?
6. Z jakich funkcji stron/aplikacji/gazet korzystasz sprawdzając Program TV? Dlaczego z nich korzystasz?
7. Czy masz swoje ulubione programy lub kanały, które obserwujesz?
8. Jakie zmiany w interfejsie lub funkcjach byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne?
9. Z jakiej funkcji obecnej strony Programu TV, nie chciałbyś/-abyś rezygnować?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones