Hej użytkownicy, 
chcielibyśmy podsumować ostatnie zmiany na profilach, które wprowadziliśmy po zebraniu Waszych opinii. 


Ostatnie aktualizacje:
1. Wzbogaciliśmy główną stronę profilu o trzy sekcje (filmy, seriale, gry) oraz dodaliśmy liczniki produkcji w sekcjach „Ulubione”, "Najwyżej oceniane”,
2. Przywróciliśmy filtrowanie po roku produkcji,
3. Stworzyliśmy widok listy ocen, który pozwala na podgląd daty wystawienia oceny oraz komentarza do ocen. (Na liście ocen swoich lub znajomego, kliknij w ikonę preferowanego widoku. Wybór zostanie zapamiętany do czasu zmiany wyboru.).

Dziękujemy za Wasze opinie i komentarze.

Pozdrawiamy, 

Zespół Filmwebu

Berserk_fw

Czas to akurat działa na naszą niekorzyść :>

smakinosz

Heh, daj spokój. Przynajmniej wreszcie nie ma w logo flagi innego kraju.

filmweb

Dlaczego najwyżej oceniane filmy, seriale i gry wyświetlają się w profilu w losowej kolejności, a nie od ostatnio ocenionej, tak jak było to do tej pory?

filmweb

co was wogole wzieło by grzebać tyle przy profilach ????? linków nie da sie wklejać na portalu i tym sie zajmijcie .

KuroganeYaiba

No jak się nie da jak się da? Po prostu nie są aktywne i tyle.

Nabongodonozor

u mnie przy wklejanie linków pojawjają sie błędy .

filmweb

Gdzie znajdę listę filmów/seriali, które (niegdyś) kliknąłem 'nie interesuje mnie'?

filmweb

Po raz ostatni wypowiem się w sprawie nowego wyglądu profili - gdyż wszelkie uwagi okazały się zignorowane przez Filmweb i bezskuteczne. Od wielu miesięcy z wieloma innymi użytkownikami na tym forum wskazywaliśmy na dewastację profili i ich uwstecznienie kuriozalnymi zmianami, domagając się przywrócenia poprzednich funkcjonalności. Mam tu na myśli pełny prywatny ranking ludzi kina, przywrócenie prywatnych statystyk, i przywrócenie paginacji stron. Portal z taką liczbą danych, opierający się na prywatnych ocenach, musi mieć prywatne statystyki, bo inaczej ocenianie traci sens (Filmweb zniszczył tę funkcjonalność wyrzucając lata rzetelnych ocen na śmietnik). Kwestia braku paginacji stron przy takiej bazie danych jest totalnym absurdem i do dziś nie mogę zrozumieć jak można było wprowadzić tak bezsensowne i niepraktyczne rozwiązanie jak infinity scroll. Wiem, że nikogo z zarządzających tym portalem nie obchodzi to co piszę, ale miejcie Państwo na uwadze, iż przez Waszą ignorancję wielu użytkowników myślących podobnie do mnie ograniczyło lub w ogóle zrezygnowało z korzystania z Waszego portalu.

MiamiPL

lol popłaczcie się jeszcze, że zmienił się design portalu internetowego xD

filmweb

Mogę mieć gdzieś, że już nie widać jakich gatunków oglądam najwiecej, mogę mieć gdzieś że nie ma pięknego wykresu kolumnowego ile jakich ocen mam, jak i mogę mieć gdzieś że w zakładce rekomendacje nie mogę już szybko zaznaczać "Nie interesuje" bo ona rekomenduje wszystko czego prawie nie oglądam albo nisko oceniam, naprawdę, możecie zmieniać wygląd na gorsze ile tam chcecie, tylko BŁAGAM, dodajcie filtr WYKLUCZAJĄCY jakiś gatunek, to rekompensuje nawet najgorsze zmiany wyglądu.

filmweb

Nadal jest problem z zakładką "Materiały" na profilu. We współtworzonych nie można włączyć segregacji po osobach i tytułach. Zniknęła też większość pozycji z lity.

filmweb

Coś się zepsuło z edycją odcinków, nie da się kliknąć opcji edytuj/kasuj, bo nakłada się z linkiem do odcinka.

filmweb

Ogólnie zmiany na plus, ale zmieńcie na stronie głównej tak, żeby pokazane tam najwyżej ocenione filmy i seriale pokazywały się od najnowszego obejrzanego tytułu, a nie najstarszego. No i ponawiam prośbę dot, powrotu wykresu, który pokazywał ile filmów z danego gatunku oglądaliśmy.

filmweb

naprawcie linki

filmweb

To krok FW we właściwym kierunku. Kierunku cofania wprowadzanych zmian. Dobry krok. Jestem zadowolony z tych zmian.

filmweb

A kiedy przywrócicie możliwość sprawdzenia emisji danego filmu w tv w sekcji "chcę zobaczyć"?

filmweb

Brakuje mi bardzo statystyk, które się kiedyś pokazywały w profilu. Mozna było zobaczyć wykresy wg gatunków, można było też przefiltrować ile się widziało filmów/seriali w wybranym roku itd itp. To była bardzo fajna funkcjonalność. Przywrócicie ją kiedyś?

filmweb

Ale gdzie się podziało podsumowanie na profilu? był zawsze taki wykres słupkowy i nie ma. Przywróćcie to.

Merciusz

i na tym niech fw zakończy udoskonalenie profili

Merciusz

Dokładnie, przywróćcie proszę podsumowanie obejrzanych filmów i wykres, żeby można było zobaczyć ile filmów obejrzało się w danym roku albo z jakiego gatunku itp. To była dla mnie chyba najbardziej użyteczna rzecz na profilu.

ernie88

Widzę, że napisałem praktycznie to samo co Lanooz wyżej ;)

filmweb

Najlepszy wygląd filmwebu (najbardziej funkcjonalny) to ten sprzed ponad 6 lat, pozdrawiam.

filmweb

Jestem w szoku, ale jest dużo lepiej niż było, co więcej w końcu jest dedykowana apka która wygląda lepiej niż strona. Nareszcie udało się coś poprawić (czy przywrócić w pewien sposób), a nie pogorszyć. Dobra robota ;)
Z mojej strony da się już teraz funkcjonować z takim profilem, są niedociągnięcia, ale mnie już one bezpośrednio nie uderzają - choć widzę że jeszcze inni mają różne sugestie, także pracujcie dalej.
U mnie jedynie wciąż występuje błąd z filmem Justice League Zacka Snydera - nie da się jej wyrzucić z chcę zobaczyć, czego bym nie próbował.

filmweb

Jestem ZASKOCZONY, że wreszcie ktoś posłuchał. Chyba 1 raz od 20 lat. Mam nadzieję, że to też przez mój spam na FB ;)

filmweb

Oceny gier na smartfonie. Nie wyświetlają się. Nie korzystam z apki, czekam aż będzie bardziej stabilna i bez chorób wieku dziecięcego.

filmweb

Szkoda, że NIC nie robicie z tymi, którzy dodają materiały - opóźnienia w niektórych produkcjach po kilka miesięcy od premiery filmu to śmiech na sali.

filmweb

Słuchajcie, a można teraz gdzieś zobaczyć jaką mamy średnią z ocenionych filmów i seriali bo to całkiem niedawno było, a nigdzie tego nie widzę?

filmweb

Jeszcze niedawno przy ocenach filmów i seriali była zakładka z numeracją od 1 do 10. Zniknęła. Natomiast jest ona wciąż przy grach. Wystarczyło wybrać numer z oceną i wyświetlały się tylko filmy/seriale z ów oceną. Był porządek, wszystko posegregowane, łatwo było się odnaleźć. Super funkcja, włączcie ją z powrotem, bo skoro przy grach wciąż jest widoczna, to tym bardziej powinna przy filmach/serialach/rolach/programach.

Foto poniżej: 

Filmy:
https://ibb.co/7gy0C1y

Gry: 
https://i.ibb.co/PTVjF8W/IMG-20240316-164145.jpg

tralalakotkidwa

O, działa. Ale.. dopiero wówczas jak się przestawi 4 kafelki na 3 poziome kreski. Może lepiej włączyć, żeby działało z automatu na obu, bo 4 kafelki portal Filmweb ustawia jako "stronę startową" i dużo osób pewnie nie wie, że trzeba ręcznie przestawić na poziome 3 kreski, aby zadziałała ta przydatna funkcja. 

Foto: https://ibb.co/7GP6HHW

tralalakotkidwa

A co jest napisane w pkt nr 3 w pierwszym poście tego wątku?;>

Nabongodonozor

Data wystawienia oceny i komentarza (?). 

Foto: https://ibb.co/TP008n2

To raczej nie odnosi się do tego wyżej z ocenami. 

Mi chodzi o wybranie danej oceny, a nie o datę wystawienia oceny.

I pkt. 3 mówi, że można to sprawdzić u znajomych. Tych ocen nie mogę sprawdzić u znajomych, tylko u siebie. Natomiast datę wystawienia można sprawdzić u znajomych. Więc to dwie różne opcje. Albo ja coś źle rozumiem. Pal licho.. ważne, że zatrybiło z tymi ocenami. Nie muszę przeglądać 500 przypadkowych filmów szukając oceny 5, 7 czy 9. Bo jest wówczas straszny burdel. Tylko wybieram XXX ocenę i mam posegregowane. Ale trzeba z tych 4 kafelek przestawić na 3 poziome kreski. 

tralalakotkidwa

Mi chodziło tylko i wyłącznie o te "4 kafelki" i "3 poziome kreski".

Nabongodonozor

Nawet jeśli, to miej na uwadze, że na forum zagląda może 10% wszystkich użytkowników Filmwebu. I sporo osób nie ma o tym pojęcia, dlatego powinno tak działać z automatu, bo nie wiedzą, że trzeba kafelek przestawić na jakąś kreskę. Ale jak wyżej - data wystawienia oceny VS wybranie danej oceny. Także punkt 3 odnośni się do czegoś innego, tym bardziej, że aby wybrać datę oceny, nie muszę przestawiać kafelek i kresek. 

tralalakotkidwa

"Nawet jeśli, to miej na uwadze, że na forum zagląda może 10% wszystkich użytkowników Filmwebu." Jesteś niepoprawnym optymistą:D

Co do daty wystawienia oceny, to opcja ta jest skopana, bo po najechaniu kursorem nie widać (jak w poprzednim layoucie) faktycznej daty/godziny jej wystawienia, tylko "X godzin/dni/miesięcy temu", co skutkuje tym, że oceny wystawione w jednym konkretnym dniu nie sortują się w kolejności wystawienia, tylko są losowo przemieszane.

filmweb

Ponawiam post z moim (i nie tylko) problemem, który dotyczy braku jakiejkolwiek możliwości zmiany zdjęcia w avatarze. Może akurat ktoś z pracowników przeczyta - aczkolwiek jakoś specjalnie nie robię sobie nadziei ;) Kilkanaście lat temu wgrałem Gif-a i od jakiegoś czasu (minimum dwa lata) nie ma w ogóle na moim profilu opcji z wgraniem nowego pliku. Próbowałem już wszystko co przychodzi mi do głowy i dalej bez zmian

error

Mam dokładnie ten sam problem...

filmweb

Ruszycie się w końcu i naprawicie te babole, których naprodukowaliście w ostatnim półroczu, a które są tu wam co chwilę zgłaszane przez userów? Nie jest wam tak po ludzku wstyd, że swoją indolencją utrudniacie korzystanie z portalu użytkownikom, którzy zgłaszają wam błędy, a wy najwidoczniej macie to w głębokim poważaniu, skoro poprawek spieprzonego (i żeby nie było, że niby wulgaryzm https://sjp.pwn.pl/slowniki/spieprzy%C4%87.html) przez was kodu (przekładającego się bezpośrednio na niedziałające funkcje) nadal nie widać?

filmweb

Dlaczego ciągle coś psujecie!Znowu nie ma powiadomień pod ocenami znajomych,powiadomienie dostaje tylko ten co wystawił ocenę a nie komentujacy.Kolejna rzecz trzeba szukać odpowiedź w temacie który się obserwuje!Ciągle coś nawala i tak bez końca,zmieńcie fachowca który za to odpowiada bo ciągle bajzel!

filmweb

niby zmiany są częścią życia, ale dlaczego musicie ciągle coś zmieniać na gorsze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones