Gdy po wejściu na filmweb odrzucam wszystkie zgody i się loguję, to strona cały czas się odświeża i nie da się w ogóle poruszać po portalu. Wcześniej nie było tego problemu, pojawił się dzisiaj.

Suttree

Mam to samo.
W Firefoksie pomaga zmiana wartości "privacy.firstparty.isolate" na "false" (w about:config).
Niestety nie wiem co zrobić w przypadku przeglądarek chromowatych (poza resetem całego profilu, co nie jest rozwiązaniem).

PS Ewentualnie można też się wylogować - wtedy strona też się nie odświeża:D

Nabongodonozor

U mnie Chrome cały czas wariuje i się odświeża za to Opera normalnie wszystko otwiera.

Suttree

U mnie to samo. Kombinatorstwo. Mimo odznaczonego checkboxa w profilu przy reklamach filmweb wyświetla reklamy w programie tv.

Suttree

Pushpushgo cały czas odświeża

Suttree

Problem pojawił się wczoraj. Mam to samo na firefox a na avastowej przeglądarce nie, już myślałem że to firefox zwariował po ostatniej aktualizacji. Co ciekawe strona się nie odświeża jak jestem zalogowany na program tv ale tylko tam, przejście na cokolwiek innego powoduje odświeżanie z częstotliwością 5 z na sekundę. Brzydko.

Suttree

Na Edge pomaga zaakceptowanie wszystkich ciasteczek (może tylko któregoś, nie testowałem).

Suttree

Nie odrzucaj zgód - proste!

Suttree

Naprawione, dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones