Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i napisać, gdzie znajdę kopię filmu 'Wielki Santini'?! Jest to dość stary film (ok.1970) i niestety nie znam reżysera ani nawet nazwisk głównych bohaterów. Wiem tylko, że jest to film oparty na książce Pat'a Conroy'a pod tym samym tytułem. Jeśli jest tak dobry jak książka, to polecam!!!...

więcej

Nic tylko płacz....

użytkownik usunięty

Wiem,że "Fanatyka" od jakiegoś czasu nie wyświetlają już na ekranach film. Wiem także,że częściowo entuzjazm u niektórych opadł po oglądnięciu tego filmu. Nie mogłam się jednak powstrzymać i kilka miesięcy po premierze chciałabym jeszcze coś dodać.
"Fanatyka" widziałam w maju zaszłego roku i do tej pory jestem pod...

więcej

mądry i słodki film....:-))) tysiąc razy lepszy niż nowa wersja bonda... tylko szkoda że nie ma w sieci dostępnej polskiej wersji muzycznej z tego filmu....:(

Film "Samotni"("Samotáři"),napisy końcowe i ...tragicznie szukam utworu który wtedy słychać.Jeśli wiesz czyja to muzyka i znasz tytuł,pomóz!-proszę napisz!Liczę na Was!

angel heart

użytkownik usunięty

Prosilbym o wyrazenie opinii na temat tego filmu z lat 80-tych.
Ciekawy jestem czy tylko ja uwazam go za jeden z najbardziej niedocenianych filmow w historii kina...

Mam only one pytanko:)

użytkownik usunięty

czesc sorka ale mam problemika otoz chcialabym sciagnac sobie muze z filmu "ptaszek na uwięzi" i z filmu "kto to mówi?" tylko nie mam pojecia gdzie moge znalezc soundtracki do tych filmow prosze o pomoc dziekuje

the ring-krąg

użytkownik usunięty

super film!jesli chodzi o scenariusz moze byc ale za bardzo straszny jak dla mnie.warto obejzec jesli chodziwam o mocne wrazenia...i wogole obowiazkowy.

Text do Girlfight

użytkownik usunięty

Jak temat sam mówi poszukuję usilnie tekstu z tłumaczeniem do filmu "Girlfight". Czy może ktoś go ma (prosze o maila z tekstem) lub wie skad go sciągnąć? Sprawdziłem dużo stron z napisami i nie znalazłem. Pozdro, Narka.

pytanie o muzyke w Amelii!!!

użytkownik usunięty

scena w klubie. amant;) Amelii chce wyjsc, pyta kolezanke, akurat tanczaca, czy go nie zastapi na chwile. ona go nie slyszy, pisze wiec prosbe na kartce. okazuje sie, ze na kartce byla notka o spotkaniu. w tle caly ten czas leci muzyka.... (do ktorej tanczy jego kolezanka z pracy) jaki to utwor?! pomozcie!!!...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones