Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

JAKI TYTUL TEGO FILMU ?

użytkownik usunięty

Jest to chyba horror ale bardziej by pasowalo komedia.
Ogladalem ten film kiedys w TV. O ile dobrze pamietam byly tego 3 czesci.
Akcja rozgryw sie w domku w lesie.
Gosciu puscil kasete ktora wywolala duchy, no i zaczelo straszyc ;).
Byl taki motyw w tym filmie jak se odpilowuje reke pila motorowa i ona zaczyna sama...

więcej

Jestam ciekaw co myslicie na temat nowego filmu z Larą Croft.
Wielu zagranicznych krytyków po przedpremierze stwierdzilo, ze druga cz. jest lepsza. Ale niestety tak jak w przypadku I cz. chwalono tylko Angeline Jolie i lokacje. Scenariusz podobno jest nieco bardziej dopracowany, ale żadna rewelacja. Takie są sądy...

Filmowy Blog!!!!!

użytkownik usunięty

zaraszam na blog.tenbit.pl/se7en
czeste aktuaizacje. czejam na komentarze

Killing Zoe

użytkownik usunięty

Witam wszystkich. Szukam kogos, kto moglby mi wskazac jakies miejsce na sieci z filmem Killing Zoe albo Nosferatu F.W Murnana. Wszedzie szukalem i nic... Z gory dzieki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale plakaty reklamujące "GONY" są bardzo ciekawie skonstruowane, a mianowicie nad zdjęciem Daniela Day Lewisa widnieje nazwisko Cameron Diaz, nad Cameron Diaz Leonardo Di Caprio, a z kolei nad wizerunkiem tego ostatniego nazwisko Daniela Day Lewisa. Możliwe, że i ja pokręciłem kolejność, ale...

więcej

Niedawno dodałem do bazy serial "Latający Cyrk Monty Pythona", ale zdaje się, że nikt tego nie zauważył. Oddano na niego dopiero 5 głosów. Mają go wśród ulubionych tylko dwie osoby. A przecież to jeden z najpopularniejszych seriali w historii. Zwłaszcza jeśli się patrzy jak wysoko są oceniane filmy fabularne Monty...

JACKASS

użytkownik usunięty

A MOŻE BY TAK ZAŁOŻYĆ W POLSCE TAKIEGO NASZEGO JACKASSA? CO O TYM SĄDZICIE?

witam
mam ogromny problem!
jak moge znalezc film na dvd lub vhs taylora hackforda: Blood in blood out?
za pomoc z góry dziekuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones