szukam filmu animowanego o tematyce wojennej z tego co pamiętam występowały tam zwierzęta które uciekały w brzuchu wieloryba a na końcu pojawił się chodzący szkielet jakiegoś dinozaura który coś komentuje. a na samiutkim końcu widać pole białych krzyży. ma ktoś jaki pomysł????

Romeo_1987

Przychodzi mi na myśl jedynie teledysk Die Toten Hosen pt "Zehn kleine Jägermeister", ale szukasz filmu.

A jak dawno to oglądałeś ? Długi metraż czy raczej krótki film ? Kolorowa animacja ?

underground73

też właśnie to mi się skojarzyło! teledysk dzieciństwa XD

Romeo_1987

niestety to nie to ale dzięki za odpowiedź
teraz jeszcze przyszło mi do głowy że w fabule był motyw zbierania ludzi i produkowania z nich żołnierzy była taka scena nawet że jakby na prasie produkcyjnej ludzie stali a maszyna jak jakaś prasa formowała z nich postacie żołnierzy które później były malowane.

Romeo_1987

Nadal nic mi to nie mówi. Była taka kreskówka "Bucky O'Hare", kojarzę motyw z jakimś taśmociągiem, ale wątpię, żeby to było to, ponieważ akcja toczy się w kosmosie.

Romeo_1987

jeżeli to może jeszcze coś podsunąć to możliwe że to film propagantowy

Romeo_1987

Kiedyś ktoś szukał, nie pamiętam czy Ty :-) Znalazło się i to ten film: https://www.filmweb.pl/film/Die+Konferenz+der+Tiere-1969-577545

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones