Pytanie o film ...

użytkownik usunięty

Mam pytanie. Ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie nic o pewnym filmie o którym słyszałem kilka miesięcy temu. Być może źle zapisałem sobie tytuł ale nie sadze. Chodzi mi mianowicie o film "Siostra Magdalena". Wiem że napewno nakręcił go szkocki reżyser. Prawdopodobnie o nazwisku Nulan, ale tego tez nie jestem do końca pewien. Wiem napewno ze jest to kontrowersyjnym filmem
opowiada o jednej z sióstr zakonnych w klasztorze.
Jak byście mi mogli napisać poprawną nazwę tytułu filmu (w języku polskim i angielski o ile jest to błędny tytuł ten co wcześniej napisałem). Oraz poprwane nazwisko reżysera. Ponieważ nie wiem o co pytać jeżeli bym chciał obejrzeć lub kupić
ten film.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

"The Magdalene Sisters"
Ten film to "The Magdalene Sisters" a reżyserem jest Peter Mullan, film otrzymał w tym roku Złote Lwy w Wenecji, polskiego tytułu chyba jeszcze nie ma, a znając naszych speców od tłumaczenia to może być całkiem niepodobny do oryginalnego :) właśnie prawdzałam i ten film jest juz w bazie Filmwebu więc jeśli chcesz dowiedzieć sie czegoś więcej to wpisz ten tytuł w wyszukiwarkę, nie ma tam jeszcze daty premiery ale jeśli będzie znana to napewno sie pojawi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones