Zaciekawił mnie kolejny opis - być może się znajdzie.

Szukam tytułu filmu, który opowiada o starej białej kobiecie, która mieszkała sama i pracowała w sklepie spożywczym. Jej warunki życia były bardzo złe (w dodatku paliła papierosy). Mogła albo rzucić pracę, albo zostać zwolniona. W mroźny zimowy dzień przyszła do parku (nie jestem pewny, czy to Central Park w Nowym Jorku), gdzie spotkała również starego i bezdomnego czarnoskórego mężczyznę (być może się znali). Oboje usiedli na długiej ławce i rozmawiali przez dość długi czas. W pewnym momencie podciągnęła ubranie i pozwoliła czarnoskóremu mężczyźnie dotknąć jej piersi. To nie był film erotyczny, ale raczej dramat.

Dzięki za wszelkie wskazówki.

underground73

Film / Sue - 1997

underground73

https://i.postimg.cc/GpVBLLvq/Sue-1997.jpg

underground73

Choć kilka rzeczy tu się nie zgadza. Stara kobieta - z tym bym polemizował , z tego co pamiętam to cycki mu pokazała ale bez dotykania. On jej postawił kawę a pokazane cycki to była podzięka za kawę.

orx

Wielkie dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że to ten - czekam jeszcze na potwierdzenie od oryginalnego autora tematu. Sam film wydaje się bardzo ciekawy, z chęcią go obejrzę.

PS: Znalazłem co prawda "White mama" (1980) oraz "The Whisperers" (1967) i tam są stare kobiety, ale opisy praktycznie całkiem nie pasują.

edit: Jednak mam potwierdzone, że to "Sue" (1997) - dziękuję jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones