Jestem po seansie "Tańcząc w ciemnościach". KLASA film. Podobał mi sie i to jak !! Bardzo mnie wzruszyl.

Mój problem tkwi w tym iz nie wiem co ogladac , bo jesli mialbym polegac na liscie "TOP.." FilmWebu to musialbym zobaczyc m.im."Buntownika z wyboru" czy "Miasto anilow" , a tego nie chcialbym robic. Szukam jakiegos TOP 100 , ale z ambitnymi , glebokimi filmami, odbiegajacymi od amerykanskich schematow.
Prosze o wskazowki , linki , konkretne tytuly.

Dzieki i Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Qrzychu

film
hej ogladalam wiele filmow i uwarzam ze "miasto aniolow" mozna zaliczyc do głebszych filmow tak wiem mozna powiedziec zwykly wyciskacz łez ale co tam po ogladnieciu i przesluchaniu muzyki to jeden z moich ulubionych filmow pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Qrzychu

Skocz na Internet Movie Data Base
Serwer www.imdb.com jest moim zdaniem najlepszym serwerem internetowym poświęconym kinetamtografii światowej. I to właśnie tam powinieneś szukać opcji TOP 100.

Pozdrawiam, Picco

Qrzychu

Co oglądać...
Jeśli widziałeś "Tańcząc w ciemnościach" to pewnie spodobają Ci się także filmy Lyncha jak "Lost Highway" czy "Dzikość serca" nieprzeciętne ,poza tym słyszałam że "Amelia" jest niezłym obrazem...osobiście nie widziałam.
Ostatnio podobają mi się francuskie filmy jak "Vidocq" czy "Braterstwo wilków"...tak więc wcale nie musisz sięgać po "Miasto aniołów" czy "Buntownika z wyboru"...

Qrzychu

Co oglądać...
Jeśli widziałeś "Tańcząc w ciemnościach" to pewnie spodobają Ci się także filmy Lyncha jak "Lost Highway" czy "Dzikość serca" nieprzeciętne ,poza tym słyszałam że "Amelia" jest niezłym obrazem...osobiście nie widziałam.
Ostatnio podobają mi się francuskie filmy jak "Vidocq" czy "Braterstwo wilków"...tak więc wcale nie musisz sięgać po "Miasto aniołów" czy "Buntownika z wyboru"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones