Właśnie zauważyłam, że aplikacja zniknęła ze sklepu play. No chyba, że ja nie potrafię znaleźć.
Ale wygląda na to, że chyba wycofali. Stanowczo za dużo błędów. To, że nie można zajrzeć do swoich i cudzych ocenionych i do obejrzenia to już norma, ale ostatnio wiesza się prawie przy każdym manewrze.
No i bywa niekompatybilna ze stroną www, szczególnie przy ocenianiu i komentowaniu filmów.

ja_gosia

w aplikacji google Play nie znajdziesz ale jak w Zwykłym google wpiszesz filmweb app to znajdziesz jeszcze :)

testo636

Już nie, teraz wywala komunikat, że podana strona nie istnieje. Coś wiadomo o co chodzi? Przesiadłem się z iOS na Androida i byłem w szoku, że nie mogę znaleźć tej aplikacji nigdzie, a szkoda.

Wo92

Na iOS również nie ma. Żadnych informacji z Filmwebu. Słabe to strasznie.

ja_gosia

Właśnie wyświetlił mi się komunikat na cały ekran w aplikacji mobilnej Filmwebu:
"Informacja o aplikacji.
Aktualna wersja aplikacji nie jest wspierana.
Sprawdź pełną wersję mobilną Filmwebu, w której znajdziesz m. in. repertuar kin, bazę filmów i seriali, rankingi oraz wszystkie Twoje oceny i aktywności".
Poniżej jest przycisk "Przejdź do wersji mobilnej". Dlatego tu jestem i piszę ten komentarz. Aplikacji już w sklepie Google Play nie ma. Oczywiście brak jakiejkolwiek wcześniejszej informacji ze strony Filmwebu, że taki krok jest planowany.
Teraz nie wiem, czy dalsze korzystanie z aplikacji mobilnej może powodować błędy np. przy ocenianiu filmów. Skoro ją wycofują, to w ostatniej aktualizacji mogli pozbawić jej wszystkich funkcjonalności i zostawić tylko ten komunikat . Byłoby wiadomo, co zrobić. Ciekawe, ile osób korzysta z wersji mobilnej i będzie to robić nadal. Filmwebie, wstydź się.

ja_gosia

Filmweb jak to Filmweb, o niczym nigdy nie poinformuje niestety, bo i po co lepiej zepsuć i udawać, że nie ma tematu. Jakiś suchy komunikat nawet ich przerasta. Przykre.

ja_gosia

Też niecwidzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones