Co jakiś czas zdarza się, że nie mogę w ogóle otworzyć aplikacji na smartfonie, jak już uruchomię
to pojawia się komunikat, że ze względu na błąd aplikacja została wyłączona i wymaga
ponownego uruchomienia. Nie pomaga wyłączenie telefonu ani ponowna instalacja aplikacji.
Ostatnio przez 2 tygodnie nie mogłam jej uruchomić, dziś o dziwo bez problemu mi się udało.

greenmelon

i znowu jest to samo :( czy tylko ja mam taki problem?

greenmelon

u mnie to samo (samsung gt-i5800)

greenmelon

Może to wina telefonu? Albo zapchanej pamięci.
Mi od czasu do czasu wyświetla się komunikat o braku połączenia z internetem, mimo, że wszystkie inne aplikacje potrzebujące dostępu do internetu normalnie działają. Na szczęście rzadko się to zdarza.

ColoredFog

u mnie to samo - wp8 - reinstalacja aplikacji nic nie dała - może filmweb mógłby coś odpowiedzieć czy wie czemu wywala i czy to jest jakas usterka mozliwa do poprawki w najbliższym czasie?

greenmelon

potwierdzam również błąd na wp8 (po ostatniej aktualizacji systemu)

greenmelon

Potwierdzam. Aplikacja w wersji dla WP8 po uruchomieniu wywala komunikat "Wystąpił błąd uniemożliwiający dalsze działanie aplikacji. By korzystać dalej, uruchom aplikacje ponownie". Zastosowanie się do polecenia nie pomaga.

Proszę o poprawkę. Przydałby się też komunikat z informacją o terminie naprawy.

greenmelon

Dopóki Filmweb nie poprawi błędu trzeba sobie radzić po partyzancku.
Błąd najwyraźniej tkwi gdzieś w synchronizacji aplikacji z naszym profilem na Filmwebie trzeba się zatem wylogować. Ponieważ nie zdążymy tego zrobić zanim pojawi się komunikat błędu robimy to tak: smarkfona odłączamy od internatu -> uruchamiamy aplikacje (off-line się nie wywala) -> wylogowujemy się i wychodzimy z apki -> uruchamiamy internat -> uruchamiamy apkę.
Niestety bez zalogowania aplikacja traci połowę swojej funkcjonalności.

pasozyt_spoleczny

dzięki za podpowiedź, na razie aplikacja działa poprawnie (wow aż od 2 miesięcy nieprzerwalnie) ale gdybym miała znowu ten sam problem spróbuję Twojego sposobu. Ja korzystam akurat z wersji WP 7.8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones