Od wczoraj wieczor, przestala uruchamiac Mi sie wasza aplikacja na NOKI 920, po reinstalacji, aplikacja uruchamia sie gdzies laczy... i po chwili wyswietla komunikat ze wystapil blad uniemozliwiajacy dzialanie aplikacji.....itd. reinstalowalem w sumie z 10 razy ale efekt zawsze ten sam, wydaje Mi sie że aplikacja chce sie gdzies polaczyc i po czym sie wylacza. Dodam ze aplikacji uzywam od samego jej poczatku i nie mialem zadnych problemow do wczoraj wlasnie. Czy wiadomo Wam cos w temacie czy raczej problemu szukac po Mojej stronie ?

demollll

@demollll, z tydzień temu miałem tak samo ale na Lumii 620 (też WP8 jak 920). Też instalowałem kilka razy i także ciągle sytuacja powtarzała się. Zaktualizowałem "info+dodatki" do wersji 1.8.1.140, odinstalowałem aplikację Filmwebu, zainstalowałem ponownie i zaczęła działać. Ale co ciekawe, to zanim ją usunąłem, wbiłem do nowego zarządzania pamięcią i nie zauważyłem aby tam widniała aplikacja FW. Tak jakby appka w ogóle nie wykorzystała ani KB pamięci telefonu.

jojo1987

Czesc, wiem wiem jaka lumia ma jaki system :) wszystko bylo ok, nic nie instalowalem nic nie updatowalem, po prostu wlaczam a tu lipa apka sie sama zamyka, i potem znow nic nie instalowalem a po kilku dniach zaczela sama z siebie dzialac :) dziwne ale od tego samego dnia wszyscy uzytkownicy wp8 mieli ten sam problem, Ty rownierz :) cos chyba maczal w tym palce FB bo zauwazylem tez w dniu kiedy przestala dzialas aplikacja, że mialem tez problemy z zalogowaniem sie na webowa strone FB. W kazdym badz razie aplikacja "sama" zaczela dzialac, szkoda tylko ze nikt z FB nie raczyl zabrac glosu w temacie.

demollll

oczywiscie nie chodzilo mi o FB, tylko o FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones