Czy robicie to taśmowo, w sensie podobał Wam się Grand Budapest Hotel to automatycznie głosujecie na niego wszędzie. Zgadłem?

A może po prostu nie wiecie co to jest montaż, i pod jakim kątem go oceniać? Biedacy. Ale na to chyba wygląda, bo ani Boyhood, ani Whiplash nie mają najwięcej procent, tylko właśnie nowy film Andersona- który swoją drogą jest jak narazie filmwebowym faworytem w niemal wszystkich nominowanych kategoriach, nawet w reżyserii i scenariuszu, co jest wręcz śmieszne. Jeśli tak Wam się podobał, to przecież możecie zagłosować w kategorii najlepszy film, a nie bezmyślnie klikać wszędzie.

M0RiARTY

Jest to jeden z nielicznych oscarowych filmów, który był w kinach dużo wcześniej. Resztę nie wszyscy mają czas obejrzeć. Natomiast ja bym się tam nie dziwił, że Boyhood nie ma najwięcej procent, bo ten film jest o niczym. Interesujący i godny uwagi jest tylko proces jego powstawania i zmontowania.

M0RiARTY

Jestem wielbicielką filmów Andersona i chociaż nie 'głosowałam automatycznie' na Grand Budapest Hotel we wszystkich kategoriach w których został nominowany, to w większości już tak. Co jest złego w głosowaniu na swój ulubiony film? Według mnie wszystko w tej projekcji jest bliskie perfekcji i owszem, obejrzałam 90% filmów nominowanych - niektóre nie były/nie są mi dostępne; czy głosuję obiektywnie? Nie, bo któżby temu podołał? Nawet jury Oscarów nie wywiąże się z tego zadania, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi; coś nam się podoba i tyle; a co dopiero użytkownicy filmwebu biorący udział w ankiecie, która nie wpływa na wyniki głosowania. Swoją drogą, sztuka to nie sport, radzę wrzucić na luz.

M0RiARTY

tylko sie nie posraj, mała niedowartościowana piz.deczko

Gordon_Neo

Na rzygi mnie bierze gdy prostaczkowie mają czelność się do mnie odzywać, wypadałoby mnie teraz przeprosić i obiecać że więcej się to nie powtórzy. Ale tego nie zrobisz, bo jesteś schematycznym przygłupem, na którego profil nie musiałem wchodzić żeby wiedzieć że kocha takie gnioty jak piła czy oszukać przeznaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones