Ścieżka dźwiękowa do Interstellara to arcydzieło. Hans jest coraz lepszy, jak nie dostanie Oscara, to będzie skandal. To co stworzył, po prostu wciskało w fotel, kto był w kinie wie o czym mówię.

PrologPL

nawet bez klimatu z obrazu ta ścieżka jest arcydziełem i słuchowiskiem samym w sobie

PrologPL

Zgadzam się z Wami :)

PrologPL

Zdecydowanie najlepsza muzyka w tym roku, każdy wynik inny będzie nieporozumieniem.

kordrum

Ja jestem bardziej za Grą Tajemnic. Uzależnilam się od tych utworów!

Inka96

Ja też zdecydowanie za Grą Tajemnic! Dla mnie jeden z piękniejszych soundtracków ostatnich lat

dobra

Liczę na oscara własnie dla tego filmu!

PrologPL

Muzyka z Incepcji była bardzo dobra ale ta w interstellar miażdży! Oby Zimmer dostał swojego drugiego Oskara oby należy mu się znowu

PrologPL

Pełna zgoda. Mam wrażenie, że sam obraz byłby o co najmniej połowę słabszy. Nolan z Zimmerem tworzą wizualne arcydzieła.

PrologPL

No i klops. Grand Budapest Hotel zgarnął statuetkę. Na scenografię i charakteryzacje to zasłużył, ale na muzykę... nie bardzo. Nic nadzwyczajnego. Gdyby podłożyć coś innego, nie byłoby zauważalnej różnicy, zupełnie inaczej niż w przypadku Interstellara. To dzieło Nolana bez muzyki Hansa jest jak rower bez jednego koła. Przynajmniej dostał za efekty specjalne, tu bez dwóch zdań najwięcej się napracowali i zasłużyli na nagrodę.

PrologPL

Też "kibicowałem" Hansowi (jakkolwiek to brzmi). W ogóle wydaje mi się, że Interstellar jest w tym roku największym przegranym jeśli chodzi o nagrody (nie tylko Oscary licząc).

PrologPL

Też widziałem Interstellar w kinie. Muzyka mistrzostwo świata, ale Budapestu nie oglądałem także nie wiem czy ta nagroda była zasłużona ;).

PrologPL

Niestety. Również bardzo żałuję, że Zimmer nie dostał Oscara.

chop

Witam, mam pytanie związane ze ścieżką dźwiękowa z gali Oskarów, wie ktoś może jak nazywa się utwór grany podczas gdy wspominano zmarłych ? przeszukałem pół internetu i nie umiem tego znaleźć, będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones