Jak to? Czemu? Gdzie jego Oscar? :( Przecież to straszne :( Kolejny raz jak zwykle produkcja Disneya/Pixar.

shederriere

Też się zastanawiam dlaczego nie dostał Oscara, bo choć lubię wielką szóstkę to smok jest dla mnie numerem 1.

shederriere

Już myślałem że DW ma Oscara w kieszeni, no ale p***rzeni Ameryakńcy polecieli znów na Disneya. Grrr ;/

filmowy_laufer

Też jestem zdziwiona, bo jak pracowałam w kinie widziałam jaki zachwyt smoki wywołują w dzieciach tych mniejszych i tych większych a także w ich starszym rodzeństwie tudzież w rodzicach... A wielka szóstka to ot jakaś baja.

shederriere

Wychodzi na to że nieważne jakie będą inne animacje (już jak nie JWS to powinna dostać Kaguyahime) Disney i tak wygra nawet czymś słabym/przeciętnym ;/ heh ;/

shederriere

Modlilam sie, zeby tak bylo, ale w to nie wierzylam, bo wszyscy stawiali na Jak wytresowac smoka. Mi o wiele bardziej podobala sie wlasnie wielka szostka

Sheilad

Jestem zawiedziona, wielka szóstka niby też ok, ale ile oscarów może dostać Disney... po za tym smok był zdecydowanie lepszy... bardziej "magiczny" a to w filmach cenię najbardziej

ZielonyKapturek

Przypuszczam, że dla Akademii nie ma (albo nie powinno być) różnicy, kto film wyprodukował. Powinni oceniać jakość. I to żaden argument, że skoro już Disney dostał, to nie powinien dostać znowu.

No to czy był lepszy, to kwestia gustu. "Magiczna" wg mnie była część pierwsza (to ona powinna dostać Oscara), druga straciła jakieś 60% uroku. Najbardziej nie podobała mi się fabuła- jest zagmatwana, film polega głównie na przemieszczaniu się bohaterów z miejsca na miejsce. Poza tym ten film jest przygnębiający. Kto wpadł np. na pomysł, żeby
[SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] najlepszy przyjaciel głównego bohatera zabił jego ojca? Przecież to jest jakiś koszmar. Zrobił to z własnej woli czy nie, Czkawka będzie do końca życia patrzył na swojego smoka i przypominał sobie scenę śmierci ojca. Chore

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones