PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205961}

Zygfryd

Siegfried
5,4 1 908
ocen
5,4 10 1 1908
Zygfryd
powrót do forum filmu Zygfryd

Niymiecko parodia sagi o Nibelungach - o niebo lepszo od darymnego, tyż osadzónego w średniowiecznych realiach BLOODRAYNE, ale niystety niy tak dobro, jak GWIEZDNE JAJA. Mel Brooks to to niy jes, ale łobejrzeć idzie...

ulubione

Wybacz że Ci zwrócę uwagę, ale czy ty nie znasz polskiego języka, czy może najprostszych szkół nie skończyłeś?
Bo jeśli jednak kończyłeś to nie sądzę, żeby w jakiej kolwiek szkole w kraju, nawet podstawówce w jakiejś najbardziej zapadłej dziurze uczyli oficjalnie takiego jezyka. Mogę zrozumieć, że posługujesz się tą jak przypuszczam gwarą (śląską czy kaszubską czy może jeszcze jakąś inną) w mowie w domu rodzinnym i może w swym najbliższym otoczeniu, ale nie wyobrażam sobie żebyś mógł gdziekolwiek indziej posługiwać się nią w piśmie bo w tym przypadku nie skończyłbyś nawet pierwszej klasy szkoły podstawowej. Poza tym forum filmwebu jak i cały internet jest forum publicznym i choćby dobry obyczaj nakazuje posługiwać się na nim jednym z oficjalnie uznanych języków, mniejsza o to jakiego narodu.
Wyrażanie swych myśli w tej formie jaką Ty stosujesz uznaję po prostu za obrazę mego, i jak sądzę Twego również języka ojczystego, którym jest język polski, jedyny oficjalnie uznany dla całego obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Z poważaniem ... i po polsku.

ocenił(a) film na 5
ulubione

Obejrzeć się da, prawda. Momentami był tak głupi, że aż śmieszny i o to właśnie chodzi. Mile spędzony czas. Polecam mniej wymagającym widzom. Postać cesarza - świetna.
Postscriptum: gandalfszalony, Ciebie poprawność językowa (czy też szacunek do języka polskiego) nie dotyczy? Jak to jest, że na innych widzimy a na sobie nie...

Bishvilcha

Jeśli gdzieś w moich wypowiedziach drastycznie pokaleczyłem "nasze" słownictwo to z góry przepraszam wszystkich zainteresowanych. Chociaz szczerze wątpię (no może jakieś błędy stylistyczne lub interpunkcyjne się pojawiały, ale szczególnie te drugie wynikają głównie z niedoskonałości, a raczej zużycia klawiatury, którą się posługuję; czsami mógł się również pojawić jakiś błąd ortograficzny ale i te powstają nie tyle z mej nieznajomości pisowni co z pośpiechu przy klepaniu klawiszy i "niezastanawianiu" się nad tym co się na ekranie pojawia, niestety po zapisaniu tekstu poprawka, chociaż dostrzeżona nie jest już możliwa :D).
Jednak myślę, że nie ma to adnego porównania do głównego tekstu pod tym tematem i zdania na ten temat nie zmienię! No żesz do jasnej cholery przecież ten gość nie pisze tak w szkole w zeszycie czy ewentualnie w pracy lub w oficjalnych drukach urzędowych bo to w moim mniemaniu nie byłoby do zaakceptowania przez żadną z powyższych instytucji.

gandalfszalony

Wydaje mi się, że to jest tęsknota za gwarą śląską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones