PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290820}

Zwyciężymy

Drømmen
7,6 495
ocen
7,6 10 1 495
Zwyciężymy
powrót do forum filmu Zwyciężymy

... ogladalem, film oparty na prawdziwych wydarzeniach, typowy duński dramat, jesli ktos lubi filmy typu "Jablka Adama" lub "Sztuka płakania" to "Zwyciezymy" wpisze sie w ten nurt idealnie. Daje 7/10 i nie chce sie wiecej o nim rozpisywac :)

grabsoon

Zazdroszczę Ci. Uwielbiam kino Skandynawów. Niestety próżno szukać napisów do tego filmu na sieci. A u siebie, mam go już od jakiegoś czasu.

grabsoon

Mam film. Przed momentem zaopatrzyłem się w druga wersję w nadziei, że ma lektora, nie miała.
Niestety wciąż pozostaje czekanie aż albo powstaną napisy, albo film z lektorem będzie w naszym zasięgu czy to przez telewizję czy Internet.

BUNCH

@BUNCH napisz do mnie be-rnard@wp.pl

Swietny film , ktos wczesniej w watku napisal ze naiwny , to dobrze bez zbednego intelektualizowania, nie przegadany a pokazane sa emocje , prawdziwe i szczere.

Uwielbiam kino Skandynawskie zreszta mase filmow juz obejrzalem, jest kilka filmow ktore zostaja na zawsze ze tak to gornolotnie napisze.

Tak na zachete polecam ZAPPA

be_rnard

Ja w takim razie też napiszę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones