PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136804}

Zwłoki

Dead Bodies
6,5 273
oceny
6,5 10 1 273
Zwłoki
powrót do forum filmu Zwłoki

Gdzie można obejrzeć???
Albo skąd wytrzasnąć napisy, choćby angielskie...

Letrin

No właśnie! Chociaż angielskie! :<

RonnieDeath

Film znalazłam, ale napisów także nie mogłam wyczaić nigdzie. Ale język wydaje się nawet prosty, bo patrzyłam fragmenty, także można próbować bez napisów :)

piratka39

A gdzie znalazłaś ten film?

Nan_8

http://thepiratebay.se/search/dead%20bodies/0/99/0
Film fajny nawet, ale obejrzałam głównie ze względu na Scotta.

piratka39

Dziękuję. Ja też obejrzę ze względu na Scotta. ;)

Letrin

10 sierpnia poleci na cinemax-ie o godzinie 23:50 (- polski tytuł filmu: ''Zwłoki'')...

stefaniak

O! Dzięki za info:)
Nie wiem, czy uda mi się obejrzeć, ale spróbuje:D

Letrin

Film od czasu do czasu leci w tv. Sprawdzaj na stronie filmu albo zaznacz sobie jako "chcę obejrzeć" i sprawdzaj w profilu.

uwieziona

Niestety zazwyczaj na kanałach, których nie mam, lub o godzinach, które mi nie odpowiadają... Trzeba będzie spróbować po angielsku:)

Letrin

Jest na HBO GO

ocenił(a) film na 8
Letrin

www maniavid com/video-link-dead-bodies-2003-6
ale tylko po ang

ocenił(a) film na 8
Letrin

a teraz przypadkiem znalazłam z lektorem na chom*iku

ch*omikuj.pl/szyszeczka55a/!!+Filmy+avi+cho*mika+Skandalistka/Zw*c5*82oki+-+Dead +Bodies+%282003%29+PL+-+Skan,2441439840.avi%28video%29

skima

Tylko nie lektor:D Wolę już pomęczyc się po angielsku, albo wersje z lektorem miec tylko jako kontrolną, żeby sprawdzic czy dobrze rozumiem. Za bardzo lubię Scotta, żeby go zagłuszac :D
Ale dzięki za info.

ocenił(a) film na 8
Letrin

miałam tak samo :p tzn. wgl nie znoszę lektora bo zagłusza grę aktorską kogokolwiek. Ale obejrzałam po ang i potem z lektorem i był jeden moment którego nie rozumiałam a był wręcz genialny, tak więc cieszę się że sprawdziłam sobie z lektorem czy dobrze zrozumiałam ;)

ale zdecydowanie masz rację - nikt nie jest godny zagłuszać Andrew :D

Letrin

Właśnie leci na Cinemax. Będą pewnie powtórki na tych kanałach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones