PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 682
oceny
6,7 10 1 43682
6,7 23
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

Dla mnie było to bardzo pozytywne zaskoczenie, bo spodziewałam się filmu dość przeciętnego, leżącego od strony technicznej a tu proszę: rewelacyjne udźwiękowienie, muzyka, praca kamery-ujęcia robią wrażenie. Akcja non stop, siedziałam od pierwszych minut gryząc pazury..Plus świetna obsada. Polecam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
kolborano

po cho_lere wpie_przasz mi sie na temat trollu skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia?! Powinni takim konta usuwać <zniesmaczony>

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Dramat to to na pewno nie jest, poprawka czeka już w kontrybucjach do zaakceptowania.

ocenił(a) film na 7
kolborano

Znawca się odezwał, przecież to ewidentnie horror, nie zabieraj głosu jak się nie znasz dziecko.

ocenił(a) film na 9
Baby_Black27

Popieram Cię całkowicie.
Z początku wzięłam się za to z przymrużeniem oka. No ale... pojawiła się ta sarna ;)
Ale tak serio... to siedziałam cały film, jak na szpilkach i gadałam sama do siebie, jak szurnięta. Już daaawno film nie wzbudził u mnie tyle emocji. A już na pewno nie film tego gatunku.
Wszystko tu mnie pozytywnie zaskoczyło i nakręciło. Muzyka, gra aktorska, zdjęcia... no i treść, rzecz jasna. Spodziewałam się pustego ganiania po pociągu, a dostałam emocjonalny majstersztyk...
Zdecydowanie jeszcze do tego wrócę! :)

ocenił(a) film na 9
Baby_Black27

AAA... zapomniałabym...
No ale OSTATNI POCIĄG????
"Rilly"????

;)

ocenił(a) film na 8
Lilith_Flame

no "Ostatni Pociąg".. :/ co poradzisz.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones