PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 682
oceny
6,7 10 1 43682
6,7 23
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

Skąd ta nota i te zachwyty???

użytkownik usunięty

Film kompletnie nieróżniący się od innych tego typu. Zgraja zombie biega za grupką ocalałych. Do ludzi, którzy są pod wrażeniem prośba o wskazanie plusów, bo ja kompletnie nie rozumiem. Na minus na pewno długość, bo prawie 2h tego samego w kółko to za dużo

ocenił(a) film na 8

Może po prostu filmy o zombie nie są dla Ciebie. :)

użytkownik usunięty
aniuchna123

No to żeś mi wskazała te plusy :) powiedz dlaczego to, a nie World War Z, Wszystko of the dead? Nie chcesz mi powiedzieć chyba, że bardziej Cię przeraża jak to żółtaski uciekają, a nie białaski, wstrętna rasistko? :)

użytkownik usunięty

hmm... czepiasz się Ani, a Twój "minus" też raczej z dupy wzięty... bo inaczej - ja uważam, że prawie 2h tego samego w kółko jest akurat zaletą, o ile uznamy, że jest w kółko to samo, a nie jest...
mówisz, że schematyczny, ale to nieistotne, jeśli jest dobrze nakręcony, to oczywiście tylko moje zdanie :P
z gustem jak z dupą, każdy ma swoją... więc po co spinać poślady ;)

p.s. "World War Z" też mi się podobał, a jeszcze bardziej "28 dni później", ewentualnie jego kontynuacja "28 tygodni później"...

AHAHAHAHAHA rozjebał mnie twój tekst o tym dupnym guście, hehe i łykend dzięki tobie w dobrym humorze hehehe

użytkownik usunięty
films86

no i fajnie ;)

Po twoim komentarzu wnioskuje że to raczej ty jesteś jak to ująłeś >Wstrętnym rasistą<. 

ocenił(a) film na 4

Mam takie samo zdanie.
Żaden przełom. IMHO wszystko już było, sporo niekonsekwencji (raz zombie są agresywne jak piranie, innym razem osowiałem jak pensjonariusze domu starców - w zależności jak pasuje reżyserowi w poszczególnych scenach), bohaterowie szablonowi i ciężko się z którymś bardziej identyfikować. Jest cała masa innych lepszych filmów, chociaż świetny Zombie SS2 z 2014 (chociaż warto obejrzeć wcześniej przeciętną pierwszą część, bo są powiązane).

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Otototo. Strasznie mnie irytowało niekonsekwentne zachowanie zarażonych (bo zombie to bym ich nie nazwał) - raz słyszą najmniejszy szelest, a raz kompletnie nie reagują na dźwięki itp. Początek fajny, ale im dalej tym bardziej sztampowo. W końcówce już każdą następną scenę dało się przewidzieć z 10 minutowym wyprzedzeniem. Bohaterowie strasznie stereotypowi. Same "zombie" też mi się nie podobały.

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Gdyby tylko Alice (Mila) wiedziała, że na zombiaki wystarczy eskadra 3 panów z bejsbolami... Same zombiaki przezabawne a scena gdy chłopak w wagonie widzi swoich kolegów z drużyny po przekształceniu i boi się machnąć kijem jest nadzwyczaj humorystyczna.

ocenił(a) film na 2

Poperam cię standardowy film o tematyce zombie. I jaka nota to smiech na sali.

ocenił(a) film na 9

Film jest lepszy od konkurencji poniewaz ma rewelacyjnych bohaterow. Dziewczynka, tata yappie, ciezarna, maz ciezarnej, starsze kobiety, grupa mlodziezy itd itd. Kazdy zachowuje sie tak jak osoba w tym wieku i tej plci, na tym stanowisku,,moglaby sie zachowac. Zadna postac nie jest stworzona na potrzeby fabularnego twistu etc. Pierwszy film do dawna w tej tematyce ze naprawde jest komu, bez udawania, kibicowac.

ocenił(a) film na 4

Też nie rozumiem tych zachwytów, a filmy o zombie lubię. Jednak w tym filmie zupełnie brakuje napięcia.

ocenił(a) film na 5

Zgadza się zachwyty zdecydowanie przesadzone....

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się co do długości. Ckliwy do bólu z rażącą ilością błędów logicznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones