PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030489}
7,5 64 173
oceny
7,5 10 1 64173
6,7 32
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Według mnie kompletnie bezsensowne wstawki. Nie jestem jakoś przesadnie pruderyjna, ale dziwnie się na nie patrzyło. Marysia zawsze była dla mnie skromną i niewinną kobietą a Antoni no.... po prostu nie kojarzył mi się z pożądaniem, erotyzmem itp., tak jakby no nie zwracał uwagi na kobiety, wydawał się być taki zagubiony, czasem nieporadny. Ale też patrzę na ten obraz przez pryzmat dzieła z 81 roku, więc mogę mieć tylko wypaczone zdanie. Aczkolwiek nie uroniłam ani jednej łzy, film nie dostarcza takiego ładunku emocjonalnego. Wersję z Binczyckim oglądalam chyba 10 razy i wciąz płaczę na niej jak bóbr i mam ciarki w niektórych scenach.

ocenił(a) film na 5
Majamajma

Bez seksu nie ma
Filmu. Trzeba młodych przyciągnąć chyba…

ocenił(a) film na 8
Majamajma

To są raczej sceny namiętności, a nie seksu. Pasują do tego typu filmu, nie przeszkadzają mi.

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Mi się wydaje, że ona na nim usiadła i uprawiali seks.

ocenił(a) film na 7
Majamajma

biorąc pod uwagę REALIA WSI DWUDZIESTOLECIAWOJENNEGO - seks po ślubie - sceny te nie pasują epokową - wykrzywiają obraz epoki - jej wartości -
W Warszawie - na Pradze - lub w dzielnicy fabryki Łódzkiej sceny seksu byłyby prawdopodobne - ale nie w takich realiach - zresztą panienka z dobrego domu zatrudniona w spelumie tamtej epoki - czyli w karczmie - uprawiająca seks - swój pierwszy seks - zaraz po pierwszym pocałunku - to się nie klei - mało prawdopodobne - świadczy o wykrzywieniu .... natomiast Zosia oraz Wilczór - to wydaje się ---- jakoś twytłumaczyć ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones