PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 999 170
ocen
8,6 10 1 999170
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzegorz_cholewa

no a jak kupisz słownik to będzie na pewno lepiej z twoją główką.

Mothyff

Ahhhh, realllllyyyyyy?

Realllyy man?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Przychodzę dla beki. A beki tu tyle, że nigdzie indziej tyle nie znajdę.

grzegorz_cholewa

to wiedz że niektórzy to rozmawiają poważnie a ty im zwyczajnie przeszkadzasz.

Mothyff

Z początku przyszedłem z takim nastawieniem ale jak wciskają te swoje kity, się odechciewa.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

to nie blyski i swiatelka, to "tekst"

riko62

który tekst?

ocenił(a) film na 10
Mothyff

niejaki grzegorz_c tez by to chial wiedziec i to bardzo by chcial, ty masz blizej do tego...

riko62

Szukanie "tekstów" pozostawiam w innych produkcjach. Tu się jest, jak wyżej, dla hecy.

ocenił(a) film na 10
grzegorz_cholewa

nie zartuj , zachowujesz sie niezwykle powaznie , nie ma mozy o zadnej hecy...

riko62

Masz rację, myślę, że taki pluralizm na forum wypadnie na korzyść. Miast jednogłośnego beczenia o... w sumie niczym głos radykalnie odmienny poprzez np. mnie daje głos w sam sobie, że są obecne inne światy filmowe. Podejście do mojego potwierdza stereotypy o was. ;) Niestety, strasznie zamknięci na inne doświadczenia, bez oglądania wiedzą jaka jest wartość mych niszowych filmów co generuje samo w sobie hecę z zebranych tutaj "intelektów". Hehe. Jak na kinomanów z długim stażem mało kto nie wychodzi poza etykietkę popcornowca.

Mothyff

Ale czemu niby film ma być realistyczny? Istnieje coś takiego chociaż jak science fiction i fantasy. Kino nie musi mówić jedynie i tylko prawdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones