PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 727
ocen
4,4 10 1 50727
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Jak tylko pisowi spada poparcie, to zaraz wjeżdża jakiś kwiatek typu ten film. Holland lepszego momentu nie mogła wybrać na premierę. W sensie lepszego dla Polaków.

MichCorleone

Na to wychodzi, że gdyby nie było filmu, to PIS ani by władzy nie utrzymał, ani jej stracił. Jaka jest ta trzecia opcja?!

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Trzecia opcja to spuszczenie w kiblu tezy postawionej przez autora tematu jak i mojej, symetrycznie zbudowanej na potrzeby tematu. Obydwie są równie trafne co idiotyczne.
Dobranoc!

ocenił(a) film na 1
PrinceDeVarsovie

Przecież wygrali wybory..

minek93

wygrali trybunał stanu, nie będą rządzić, tępaku.

ocenił(a) film na 10
Gosig_Ratta_Gosig_Mus

kto nie będzie rządził?

pawel_nowakk

PiS-dy.

ocenił(a) film na 1
Gosig_Ratta_Gosig_Mus

Widziałeś idoto kogoś pod trybunałem stanu?

sheppre

No i pogoniliśmy PiSuary od władzy z panią Holland. Nie musisz dziękować ;)

ocenił(a) film na 10
sheppre

No i po wyborach, a PiS bez samodzielnej większości

ocenił(a) film na 8
sheppre

XDDDD no to super przewidziałeś

ocenił(a) film na 1
sheppre

PiS jednak przegrał wybory w tym Kraju.

ocenił(a) film na 9
sheppre

Całkiem możliwe że ten film przyczynił się do klęski PiSdziactwa!

ocenił(a) film na 10
doktoralban

Do klęski PiSu przyczynił się najbardziej całkowity zakaz aborcji w październiku 2020

ocenił(a) film na 10
sheppre

No i patrzcie państwo, przegrał... Czyli recenzja kulą w płot :) Chyba, że oglądać TVPis- to wygrał ;) ale za miesiąc już TVPis nie będzie, więc jednak przegrał :)))))))

sheppre

No to już przegrali :)

Ricky79

No nie bardzo, 60% na odrzucenie weta Dudy nie mają. Dopiero za 2 lata będzie można mówić o przegranej, a i nadal mają inne swoje narzędzia, jak trybunały, NBP czy czwartą władzę.

ocenił(a) film na 1
sheppre

No i PiS wygrał.

xPERUNx

wygrał trybunał stanu.

ocenił(a) film na 1
Gosig_Ratta_Gosig_Mus

Nie bałdzo. Tusek za OFE też nie odpowiedział.

ocenił(a) film na 8
sheppre

Teraz, z perspektywy czasu, można zastanawiać się czy rozgłos jaki temu filmowi zapewnili pisowcy był dla nich korzystny. Na pewno napędzili temu filmowi widzów, ale w kwestii wyborów parlamentarnych ten film nie odegrał istotnej roli z tego prostego powodu, że film hejtowali nie tylko wyborcy pisowscy.

sheppre

Na szczescie sie myliles bo PiS przegral i wlasnie trwa kwik świń odrywanych od koryta.

Rzecznik praw obywatelskich Marcin Wiącek napisał list do rządu.

Domaga się powstrzymania straży granicznej przed zawracaniem za granicę nielegalnych migrantów tuż po zatrzymaniu bez oceny sytuacji prawnej.

Teraz nowy rząd prześwietli dokładnie sytuacje na granice i wszystkie pisowskie trolle odszczekają negatywne komentarze na temat tego filmu :)

Straż graniczna pod rządami PiS łamała konstytucje i prawo miedzynarodowe takim zachowaniem.

ocenił(a) film na 2
celebes

To dlaczego Tusk nie przerwał mordowania ludzi na granicy a ''szef MON'' tygrysek Kamysz chwali służby za obronę granicy. Elimnacja w stylu dzieci z Michałowa które zaginęły gdzieś 2 lata temu i ślad po nich zaginął trwa dalej za tej władzy nie czułej na los nachodźców :).

sheppre

Chyba się przeliczyłeś, "prawy i sprawiedliwy" łajdaku :)

ocenił(a) film na 6
sheppre

Śmiesznie się zestarzało :)

ocenił(a) film na 10
Kamil_Maciejewski

Potwierdzam. Ciekawe czy po 1/2 roku i tym całym syfie co już wypłynął z pisowskiej kloaki autor dalej wspiera tych złodziei

ocenił(a) film na 1
sheppre

Ciekawe że ataki na naszą granice nagle prawie ustały, gdy tylko niemiecki lokaj i piesek putina dorwał się u nas do koryta. Misja holand zakończyła się więc sukcesem, a debile nadal pieją z zachwytu nad tym paszkwilem...

ocenił(a) film na 9
sheppre

"Pis nigdy nie przegra w tym kraju wyborów. Jak tylko pisowi spada poparcie, to zaraz wjeżdża jakiś kwiatek typu ten film. Holland lepszego momentu nie mogła wybrać na premierę. W sensie lepszego dla Polaków."
Zabawnie się to czyta po kilku miesiącach.

ocenił(a) film na 8
kawa_79

W rzeczy samej. Ja dopiero teraz obejrzałem, bo ogólnie nie przepadam za filmami Holland. Zielona granica jednak mnie zaskoczyła. Piękny film o ludzkich odruchach, człowieczeństwie, dający nadzieję. Publicystyki politycznej tutaj niewiele i zepchnięta jest na dalszy plan. Najlepszy Polski film 2023 roku. Gdyby był zgłoszony jako kandydat do Oskara, miałby realna szanse przynajmniej na nominację.

sheppre

usuń komentarz pisowski symetrysto. wstyd za brak wiary w Polskość, która przegoniła stąd prawactwo

sheppre

A jednak piss odpisssdolono. Uff

maciekb80

Bo ja wiem czy takie uff. To co odwalają obecni to jest po prostu dramat nie mający kompletnie nic wspólnego z obietnicami. Jest gorzej a to dopiero początek :(

ocenił(a) film na 6
kuba_kuba_51

Specjalnie założyłeś konto, żeby postraszyć Tuskiem? Jest gorzej, ale tylko dla pisowców oderwanych od koryta. Koalicja spełniła najważniejszą dla ich wyborców obietnicę - zakończyła rządu pisowskiej mafii, a teraz ją rozlicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones