PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 584
oceny
4,4 10 1 50584
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Ocena filmu jest wyłączona. Jak na razie jest tylko fraza "chcę zobaczyć"
Komentarze pod recenzjami krytyków zostały wyłączone. Co następne? Review bombing pozytywnych ocen?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
luki138

Jak powstanie film gloryfikujący pedofilie to również tak się stanie. Może pora wyciągnąć wnioski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pliseq

Nie dziw im się: genów nie oszukasz. Kacapy wszędzie mają swoich ludzi.

blackwaterpark

To prawda, wystarczy zapytać się każdego prawackiego debila żeby wiedzieć,jak bardzo uwielbiają oni ruskich

luki138

Jako prawak mówię Ci Wont do Ruska, Tuska i Niemca. Tu jest Polska a POlityczna reżyserka nie będzie obrażała mojej ojczyzny szpetnym, kłamliwym obrazem z narracji TVNienawiść. Ty gdzie masz ojczyznę, że pozwalasz pluć na Polskę ? Zostaw otwarte drzwi do domu na noc jak chcesz otwartej granicy. Sprawdź, potem się zobaczy czy coś ktoś u Ciebie nie mieszka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
luki138

Prawaki lubią kacapów... tylko w wydaniu głównym faktów.

skt84

Prawacy lubią kacapów wszędzie.A co do ,,Faktów"nie wiem być może.Nie oglądam ani ,, Faktów"ani tym bardziej "Wiadomości"tvpis.Swoja droga to zabawne jak teraz udajecie że ,nie lubicie ruskich... wystarczy wspomnieć skąd pochodzi finansowanie ultraprawicowej Ordo lurdis.Ale co tam,prawacy zawsze byli/są i będą hipokrytami

luki138

Właśnie m.in. z powodu Ordo Iuris nikt normalny nie powinien głosować na Bosaka (ani nawet w butach).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luki138

A czy ja coś o prawakach albo lewakach napisałem tłuku ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luki138

Widzę że jesteś k***bez zahamowań. tusk razem ze swoimi ruskim przyjaciółmi lubi to.A teraz już wypier***

jakub_h

Idź się leczyć psychiczna ruska szmato

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luki138

Idź się leczyć psychiczna ruska szmato

luki138

Widzisz ruski trolu , jesteś zerem. Zupełnie jak dziwka z której wypełzłeś

jakub_h

Rozumiem że jesteś psychicznie choryzale.moze to da się leczyć?Po prostu znudziło mi się twoje powtarzanie tego co napisałem,po prostu nie mam już w przeciwieństwie do Ciebie ani fizycznie ani mentalnie 10 lat.I rozumiem że wy pisowskie kur***jesteście totalnymi bezmózgami i lubicie ciągnąć lachę Kaczyńskiemu czy innym ruskim troglodytom,ale nie każdy ma tak ja ty i twoi kumple.A teraz zapraszać serdecznie wypi***i nie zawracaj mi już głowy.Że też twoim starym nie wstyd że wychowali taką dziw***,no ale tak to jest w patologii

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

Nie wiem kto to jest Łukasz Ojczyk,ale serio widzę że jesteś psychicznie chory

luki138

Obsrałeś się bękarcie po pachy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

A ty jesteś zwykłym psochopatą.Starzy cię lali w dzieciństwie czy co?Ale w sumie co się dziwić,w patologii tak jest.Ale jak jesteś taki cwany,podaj adres na priv,ja przyjadę do Ciebie i zobaczymy jaki cwany jesteś .Ale domyślam się że zaraz coś wymyślisz i obsrasz gacie i nie podasz.Wiadomo jak to jest z takimi ruskimi dziw**jak ty .W internecie cwaniak a w życiu zwykła dziw***.No więc podasz adres i sprawdzimy czy taki mocny jesteś?

luki138

32-840 Faściszowa 138 , POstKOmuszy burdel

jakub_h

No to do zobaczenia na tym zadupiu

luki138

I jak tam się udała randka, poszliście do kina czy coś?:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pliseq

Zabawne, bo reagujesz zupełnie jak rusek, przy którym ktoś obraża putina xD

ocenił(a) film na 1
celebes

Nawet nie wiem już co tam napisałem, bo przygłup moderator mnie usunął. No wiesz, to nie ja bronię filmu, który jest wychwalany przez ruską propagandę. To o czymś świadczy.

pliseq

A wiesz przynajmniej dlaczego jest wychwalany przez ruska propagandę przynajmniej?bo pisowscy idioci zaczęli bardzo krytykować ten film i oni to podłapali...tak to jest jak rządzi nami banda idiotów

ocenił(a) film na 1
luki138

Ktoś to bandę chyba jednak wybrał...

Statystyczny_Polak

może jak nakręcisz taki film, to się wypowiemy. Widać, że cię takie tematy interesują, skoro je poruszasz.

ocenił(a) film na 1
Blizz_Errr

To dosyć ciekawe poglądy jak na człowieka który popiera lewaków którzy każdego nazywają nazistą.

Cześć Adolf

Statystyczny_Polak

Szczególnie pedofilię wśród czarnej mafii rozumiem że wtedy też będziesz ujadać

luki138

Film Saint Omer ma premierę 15 wrzesnia a mimo to oceny sa. Czyli Filmweb co zrobil ws. Zielonej Granicy?

Freddie

Umiesz czytać ze zrozumieniem?oficjalna polską premierę,a już od dawna był na wielu festiwalach.

ocenił(a) film na 8
Freddie

Tak jak ktoś już pisał, akurat Saint Omer puszczali wcześniej na wielu festiwalach, gdzie można go było zobaczyć. Ja np oglądałam go na Nowych Horyzontach 2 miesiące temu, potem był też online

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
luki138

I tak film będzie miał średnią 2.0 głąbie, przesunięcie tego nic nie zmieni.

pliseq

Tak,bo takie głąby jak ty bez oglądania będą tak oceniać.Wasi ,,idole"powiedzieli że to jest zły film,to musi przecież tak być

ocenił(a) film na 1
luki138

Andrzeju, nie denerwuj się

klarki5

???

ocenił(a) film na 1
luki138

No i fajnie, ruskiej propagandzie mówimy nie, to chyba oczywiste przygłupie.

pliseq

Od kiedy?czy wśród najlepszych przyjaciół PiSu , konferencji,ordu lurdis i innych prawackich gówien nie ma czasem wielu przyjaciół Rosjan ...przygłupie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones